Suverénní vítězství kluků z Karlových Varů

V sobotu 22.1. jsme ve Zličínské hale pořádali velice dobře obsazený turnaj pro ročník nar.2000 a mladší.

V sobotu 22.1. jsme ve Zličínské hale pořádali velice dobře obsazený turnaj pro ročník nar.2000 a mladší.

Na turnaji se sešla velice kvalitní mužstva a tak byly k vidění celý den velice kvalitní zápasy, které byly odehrány ve vysokém tempu a s nasazením ,podloženým fotbalovou kvalitou. Domácí mužstvo v úvodním zápase prohrálo dost nešťastně se sousedy ze Stodůlek 1 : 0, když jsme byli kvalitnímu soupeři herně vyrovnáni, ale bohužel naše dvě ,,mega“ gólové šance ( 1 x tyč) zůstaly nevyužity a tak jsme byli bez bodu, ale velice kvalitní herní projev byl příjemným zjištěním.

V druhém zápase jsme hráli proti SK Střešovice a soupeř nás přehrál a prohráli jsme vysoko  3 : 6. V dalším zápase jsme nastoupili proti SK Pečice  a výhra 6:1 bylo dosažena zejména díky pestré kombinaci Cvrčková-Kolář. Dále nás čekaly dva těžké zápasy, s Viktorkou Žižkov jsme prohráli 2 : 0, ale mužstvo se snažilo a bojovalo, ale soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál. Pak jsme nastoupili proti klukům z K.Varů a prohráli 2:6, když nás rozstříleli bratranci Šulcovi , na které bylo radost pohledět, jak spolu dokázali kombinovat a po zásluze vyhráli nejlepšího hráče turnaje a nejlepšího střelce turnaje. Zápas proti ABC Braník byl mini souboj o 5 místo. Zápas byl velice vyrovnán, v zápase jsme vedli , prohrávali o dvě branky, ale nakonec se nám podařilo vyrovnat na  konečných 5:5. V posledním zápase jsme nastoupili proti PSK Union. Zápas jsme s přehledem zvládli a vyhráli 3:0 po velice dobrém výkonu celého mužstva.

Nakonec jsme tedy v turnaji obsadili 6 místo, což při kvalitě ,která se sešla není špatné. V turnaji jsme byli třetí nejlépe střílející mužstvo, ovšem velký problém byla naše defenzíva, když některé branky jsme soupeřům darovali po našich školáckých chybách .

Suverénním vítězem se stalo mužstvo z K.Varů, které během turnaje ani jednou neprohrálo a předvádělo pěkný kombinační fotbal, který byl podložen kvalitní individuální prací s balónem.

 

1. 1 FC Karlovy Vary      36:7    21 b.

2. SK Střešovice            22:12  16  b.

3. FK Viktoria Žižkov      13:6    14 b.

4. Sokol Stodůlky          13:7    12 b.

5. ABC Braník               18:20   8 b.

6. FC Zličín 19:21   7 b.

7. SK Pečice                 4:28    1 b.

7. PSK Union                4:28    1 b.

 

Nejlepší hráč : Šulc Lukáš  1. FC K.Vary

Nejlepší střelec :     Šulc Pavel   1. FC K. Vary

Nejlepší brankař : Konečný Daniel FK Viktoria Žižkov

 

Naše sestava : Mattes – Malý, Hnízdil, Stříbrný, Šibrava, Smetana, Stemberk, Cvrčková, Kolář

 

Fotky z turnaje najdete ve fotogalerii