Suverénní jízda Žižkovské Viktorie!

V neděli 16.6.2024 jsme na Zličínském hřišti pořádali tradiční letní turnaj o pohár starostky Mč Praha Zličín.

V neděli 16.6.2024 jsme na Zličínském hřišti pořádali tradiční letní turnaj o pohár starostky Mč Praha Zličín.

Letošní ročník byl pořádán pro ročník 2012 a mladší. Bohužel před turnajem se dvě mužstva odhlásila, tak se turnaje účastnilo 8 mužstev a hrálo se systémem každý s každým.  Že se vítězem turnaje stane Viktorie Žižkov, bylo praktický jasné už od úvodních kol ! Vůbec první branku v turnaji inkasovali až v šestém kole a jediné zaváhání měli až v posledním kole, kdy remízovali s mužstvem Tempa. O velké vyrovnanosti turnaje na dalších místech svědčí i to, že mužstva na druhém až čtvrtém místě měli při konečném zúčtovaní stejný počet bodů! Naše domácí mužstvo nebylo na turnaji v nejlepší formě a skončilo na konečném 6.místě ( 3 výhry/4 prohry).  Za zmínku stojí pěkné gesto fair play od hráče SK Roztoky Tondy Staníka, který po odpískání pokutového kopu pro své mužstvo řekl rozhodčímu, že to nebyl faul a rozhodčí penaltu odvolal !!!

Při slavnostním závěrečném vyhlášení byla oceněna všechna mužstva, která přebrala z rukou místostarosty Mč Praha Zličín Jana Pořízka a předsedy FC Zličín Ing. Roubíčka, poháry, medaile a věcné ceny.

 

Konečné umístění: 1. FK Viktoria Žižkov 2. SK Kladno 3. SK Modřany 4. FC Tempo 5. FA AZ 6. FC Zličín 7. SK Roztoky 8. Union Žižkov

Nejlepší hráč: Adam Střecha – FK Viktoria Žižkov

Nejlepší střelec: Tomáš Částka – SK Modřany

Nejlepší brankář: Adam Rojt-SK Kladno

Velké poděkovaní od pořadatelů patří za podporu tohoto mládežnického turnaje:

Mč Praha Zličín a NC Metropole Zličín