Střížkov využil našich chyb a převálcoval nás

Inkasovali jsme hned ve 5. minutě utkání, kdy Kouba nepochopitelně a opakovaně nechytl míč z 30m vzdálenosti. Ihned poté jsme inkasovali znovu, ale zabrali jsme a do poločasu jsme zkorigovali skore. Druhý poločas byl však katastrofální a prohráli jsme zaslouženě 2:7.

Ve 2. minutě první nebezpečná akce hostů, kteří se dokázali prokombinovat po jejich levé straně, ale jejich následná střela byla vyražena Koubou. V 5. minutě přišel první brankový moment. Střížkovský hráč vystřelil na naši branku minimálně z 30m vzdálenosti, Kouba míč chytil, ale vrazil si ho nepochopitelně do branky 0:1. V 7. minutě vynikající nástup hostů, po další nedůslednosti naší obrany se hosté opět prosazují pěknou kombinační akcí, kterou zakončují přímou střelou k tyči 0:2. V 9. minutě si Jícha krásně vyvezl míč na polovinu soupeře a dokázal i vystřelit - pouze mimo brankovou konstrukci. V 17. minutě po pravé straně se dokázal prosadit Kotchera, který neúmyslně našel Portycha a ten bez problému skóroval do prázdné branky 1:2. Neradovali jsme se dlouho a hned v 19. minutě znovu soupeř zvyšuje svůj brankový náskok na 1:3. Ve 22. minutě Jícha zatáhl míč po levé straně, odcentroval, ale jeho centr nenašel adresáta a následná střela Landy končí nad brankou Horejše. Ve 24. minutě z autového vhazování na pravé straně jsme se dokázali dostat ke střele, ale Tichý mířil těsně vedle. Ve 26. minutě po hrubé chybě Horejše, který nastřelil Portycha, se míč odrazil před Jíchu a ten do prázdné branky snížil skóre na 2:3. Ve 28. minutě hosté měli další šanci, kterou zmařil výborným zákrokem Svoboda. První poločas tedy končí 2:3.

Ve 48. minutě druhý poločas je v režii hostů, kteří výborně kombinovali, ale vše skončilo střelou do boční sítě. Ve 49. minutě hosté stále útočí, ale jejich další 100% šance nebyla proměněna. V 50. minutě napodruhé svou šanci využili naplno a upravují tak skóre na 2:4. V 52. minutě hosté zakončili další pěknou kombinační hrou gólem 2:5. Ve 64. minutě hosté ovládají hru a vytvořili další akce, po nádherné kombinační hře ve středu hřiště. Jednu z nich zmařil Kučera skvělým zákrokem. V 71. minutě další nebezpečná střela hostů, kterou Kouba jen tak vyrazil na rohový kop. V 77. minutě hosté opět zahrozili, ale je z toho pouze rohový kop. V 78. minutě z následného rohového kopu, kterou Kouba podběhl hosté zakončovali hlavou, kterou na brankové čáře zachránil Landa, ale pouze rukou, přičemž následovala červená karta a penalta. V 79. minutě hosté proměňují pokutový kop a zvyšují na 2:6. V 90. minutě hosté využili přesilovku a zvyšují na konečných 2:7.

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 14. kolo, neděle 20.11.2011, 13:30

FC Zličín 2:7 FK Bohemians Praha