Střelecká impotence pokračuje, opět jsme prohráli

Potřetí v řadě jsme nedokázali skórovat, a tak jsme si připsali třetí porážku. Navíc jsme dostali ostudných šest gólů. Měcholupští nám předvedli, jak se má zacházet s gólovými příležitostmi...

Do dnešního utkání vstupovali jako favorité domácí, kteří doposud neztratili ani jeden bod. Přesto jsme se chtěli pokusit konečně zlomit bídnou sérii a odvézt si z Měcholup alespoň jeden bod. Nakonec jsme však odjeli s pořádným debaklem. Začátek zápasu jsme přitom zvládli, hrál se vyrovnaný fotbal s nepřesnostmi na obou stranách. Dokonce jsme se mohli i ujmout vedení, když se do šance dostal Adam May, jehož gólovou střelu ovšem na poslední chvíli srazil domácí obránce na roh. Ve 35. minutě bohužel odstartoval brankostroj domácích. Po centru z pravé strany se z malého vápna snadno prosadili Měcholupští poprvé. Minutu poté mohlo být vyrovnáno, jenže gólovou příležitost Štefana Kuriny zastavila tyč. A tak se opět projevilo straré známé „nedáš, dostaneš“ a za minutu už to bylo 2:0. Druhá branka byla ve vývoji utkání klíčová, naše hra se sesypala. Těsně před koncem první půle jsme navíc inkasovali potřetí a zdálo se být rozhodnuto. Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že již není co ztratit. Na naší hře to bylo znát, hráli jsme uvolněně, což prospívalo naší kombinaci. Výsledkem bylo několik šancí, jenže o góly jsme se připravili sami svou tristní koncovkou. Postupem času se do hry začali dostávat i domácí, kteří nám uštědřili lekci z proměňování. V zakončení si počínali téměř stoprocentně a do konce utkání stačili ještě třikrát překonat našeho brankáře. Konečný stav 6:0 znamená, že už potřetí v řadě jsme prohráli, navíc už tři kola se nám nepodařilo vstřelit branku. Tuto mizernou sérii už musíme bezpodmínečně ukončit v příštím utkání, ve kterém doma přivítáme Braník.