Start turnaje na jedničku

Mladší žáci A zahájili turnaj drtivým vítězstvím, kde zejména první poločas měl velmi dobré parametry. Druhý poločas byl z naší strany přeci jen o poznání slabší.

Mladší žáci A zahájili turnaj drtivým vítězstvím, kde zejména první poločas měl velmi dobré parametry. Druhý poločas byl z naší strany přeci jen o poznání slabší.

Vzhledem k tomu, že jsme měli k dispozici 16 hráčů, tak jsme hráli na dvě sedmičky a ještě jeden hráč dostřídával.

 

První střídání přineslo 2 branky. Kluci se dobře prokombinovali k brance Kralup, Horyna sice svoji šanci zazdil, ale z dorážky se prosadil Loskov. Druhou branku si připsal Horyna, po kombinaci celého týmu, míč dotlačil do branky. Třetí gól přidal Loskov střelou do šibenice z 15 metrů. Čtvrtý gól přidal Horyna po samostatném úniku. Pátý gól se po rohu Veverky z voleje trefil Šilhán. Šestý gól přidal Houdek po samostatném úniku. Hosté si za celý první poločas připsali jen jednu střelu na branku, skončila na tyči. Jinak jejich pobyt na naší obranné polovině byl spíše sváteční záležitostí.

 

Druhý poločas byl výsledkově vyrovnaný, ale herně byl jasně v naší režii, hostům jsme nabídli prakticky všech 5 branek (2x špatná rozehrávka, 3x osobní nedůslednost při bránění, z toho 3 branky v posledních 5 minutách). Sedmou branku si připsal po výborné kombinaci Loskov a završil tak hattrick. Osmou branku přidal po individuálním uvolnění Novák. Devátou branku vstřelil hlavou po rohovém kopu Horyna a završil také hattrick. Desátou branku po individuálním úniku přidal nováček ve zličínských barvách Tomáš Hauzner, který ve svém prvním fotbalovém zápase v životě vstřelil branku. A aby toho nebylo málo, tak Tomáš Hauzner přidal po úniku i svou druhou branku a zastavil tak účet vstřelených branek na 11.

 

S výkonem jsem byl celkem spokojený obzvláště první poločas splňoval to co si od svého týmu představuji ohledně pohybu dopředu, dozadu, osobním nasazení.

 

Druhý poločas přišlo vypuštění z nasazení a to mělo za následek 5 zcela zbytečných branek v naší síti a jen 5 vstřelených branek. Soupeř byl slabý a zasloužil pořádnou nálož, což se kvůli přístupu našich hráčů v druhém poločase neprojevilo. Nechci aby to vyznělo tak, že jsme měli soupeře zadupat do země a znemožnit ho. Chci aby se na to pohlíželo tak, že jsme polevili a odflákli druhý poločas, prostě odvedli velmi špatnou práci. Vše bychom měli dělat na 100% abychom ze hřiště odcházeli s dobrým pocitem. Ten jsem měl po prvním poločase, po tom druhém jsem byl naštvaný a rozčarovaný. Tady musíme změnit přístup a je důležité, abyste Vy rodiče tlačili na své potomky, aby vše dotáhli do konce a naplno. Já jsem s Vašimi dětmi v kontaktu cca 10 hodin týdně. Vy podstatně více. Já na ně tento tlak se snažím klást, ale musí to přijít i z vaší strany, aby věděli, že nic nebude v životě zadarmo. Já v práci taky nemůžu odevzdat jen polovinu požadované práce!

 

Sestava: Matějka – Flieger, Pešek, Luber – Horyna, Loskov, Houdek – Novák

střídali: Cirkovský, Pressler, Marc – Veverka, Jiras, Šilhán – Hauzner, Klomínková

Góly: 3x Horyna, 3x Loskov, 2x Hauzner, Novák, Šilhán, Houdek