Start do nové sezóny nevyšel

Ačkoliv jsme byli papírově lepší, na hřišti to tak přesvědčivě nevypadalo. Dostali jsme mnoho hloupých gólů a celý zápas jsme jen a jen dotahovali. Nakonec se zápas nevydařil a v prvním kole jsme bez bodů.

Ačkoliv jsme byli papírově lepší, na hřišti to tak přesvědčivě nevypadalo. Dostali jsme mnoho hloupých gólů a celý zápas jsme jen a jen dotahovali. Nakonec se zápas nevydařil a v prvním kole jsme bez bodů.

Do začátku utkání jsme vstoupili s tím, že musíme vyhrát. V prvních minutách jsme Stodůlky jasně přehrávali. Nedostali se takřka za naší půlku. V 18. minutě přišla zajímavější akce, kdy Vondráček dostal míč na svou nohu a vystřelil. Pouze placírkou, takže brankář neměl nejmenší problém míč zkrotit. V 19. minutě dostal míč za obranu Maxmilián, ikdyž byl atakován obránci, dokázal vystřelit a ohrozit branku hostů. Brankář pouze vyrazil. Ve 20. minutě se znovu dostává Maxmilián za obranu, ale tentokrát jeho střela skončila na nohou obránců. Ve 29. minutě Jícha vyhrál hlavičkový souboj, přihrál na M. Černého, který vystřelil ze vzduchu, ale brankář bez problémů chytá, poněvadž se mu střela moc nepovedla. Ve 37. minutě přichází první šance, ale i první gólová akce hostů. Stodůlečtí úplně rozebrali naši zálohu, a Vlček napodruhé střílí gól, potom co Kouba s Landou vyráželi míč z brankové čáry 0:1. Ve 39. minutě přišla další chyba naší zálohy. Oba střední záložníci nebyli na svém místě a Stodůlky rychle přenesli balon na Růžičku, který nekompromisně zakončil na 0:2. Ve 40. minutě přichází rychlá odpověď v režii Jíchy. Překličkoval celou obranu, dostal se do velkého vápna a tam takzvaně pod víko zakončil 1:2. Ve 43. minutě kopali Stodůlky přímý volný kop. Míč se dostal za naši obranu, kde hlavičkoval po neuhlídání Bousem Růžička, ale hlavička skončila v rukou Kouby.

Druhý poločas začal z naší strany aktivně. Chtěli jsme vyhrát. V 50. minutě se zdálo, že se poštěstí. Jícha dostal znovu míč na svou nohu a vystřelil. Střela skončila v síti hostů 2:2. V 53. minutě dlouhým nákopem Kučery našel M. Černého, kerý bez váhání vystřelil, ale pouze mimo branku. V 55. minutě střílel na branku hostů Tichý, ale z 20 metrů a bez přípravy. Výsledekem je pouze přestřelená branka. V 58. minutě se dostal míč k Bartákovi, který vystřelil, střelu tečoval Kučera a míč rotoval do šibenice. Kouba sice zakročil, ale pouze nešťastně do tyčky a míč se odrazil do branky 2:3. V 61. minutě Bous ztratil míč, Stodůlecký pas za naši obranu, Kučera míč podběhl Vlček běžel sám na branku. Kouba za pomocí Kučery míč vyráží. V 65. minutě průnik Růžičky přes pět hráčů, dostal se do velkého vápna a Landa školácky chyboval a Růžičku sestřelil. Rozhodčí odpískal penaltu, ve které se Barták nemýlil 2:4. V 70. minutě se po odražení dostal míč k Vondráčkovi a ten krásným lobem překonal brankáře 3:4. V 71. minutě zakončil Nátr gólovou smršť a vstřelil gól na 3:5. V 75. minutě byl centr na naši branku, Kouba vyrazil před sebe, míč se dostal k Vlčkovi ten vystřelil, ale střela byla tečovaná na roh. V 85. minutě centroval M. Černý před branku hostů na Vondráčka, ten vystřelil, ale pouze do obránců a míč znovu rotoval k rohovému praporku.

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 1. kolo, neděle 21.8.2011, 17:00

FC Zličín 3:5 Sokol Stodůlky

Branky Jícha 2x, Vondráček - Barták 2x, Vlček, Růžička, Nátr
Žluté karty Černý M., Maxmilián
FC Zličín Kouba - Rabas, Landa, Kučera, Bous - Tichý, Černý D. (Nožička), Jícha, Vondráček - Černý M. Maxmilián
Sokol Stodůlky Šplíchal (Žlábek) - Kilian, Chupík (Mlch), Nátr, Kalík (Voráček) - Fišer, Varga, Růžička, Vančuřík - Vlček, Barták
Rozhodčí Horváth - Trska, Hlavnička
Diváci 45
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Kouba Lukáš 90 5 0 0
Bous Marek 90 0 0 0
Kučera Luboš 90 0 0 0
Rabas Tomáš 90 0 0 0
Černý Daniel 70 0 0 0
Vondráček Jan 90 1 0 0
Tichý Jan 90 0 0 0
Černý Marek 90 0 1 0
Landa Martin 90 0 0 0
Jícha Ondřej 90 2 0 0
Nožička Martin 30 0 0 0
Maxmilián Jan 90 0 1 0
Domácí Hosté Výsledek
FC Tempo Praha Loko Vltavín 6:1
Junior Praha FK Bohemians Praha 0:4
FK Admira Praha FC Háje Jižní Město 4:0
FK Dukla Praha B SK Horní Měcholupy 13:0
ABC Braník AFK Slavoj Podolí Praha 2:3
SK Union Vršovice FK Meteor Praha VIII B 2:2
SK Střešovice 1911 FSC Libuš 3:1