Starší přípravka A z domácího turnaje vytěžila STŘÍBRO

Starší přípravka A si připsala další úspěch, když na domácím turnaji obsadila 2. místo. O konečném pořadí nakonec rozhodl vzájemný zápas s vítěznou Přední Kopaninou.

Turnaj se konal během jarních prázdnin, což jistě ovlivnilo složení soupisek všech týmů, včetně našeho i celkového počtu účastníků. Hrálo se dvoukolově.

První zápas jsme narazili na sousedy z Řep. Pomalu jsme se rozehrávali, ale nakonec se nám podařilo vstřelit vítěznou branku, kterou zaznamenal Matěj Veverka.

Druhý zápas jsme hráli proti ČLU Beroun. Berounští se dostali do vedení, když využili našeho nedůrazu, ale pak se celý tým nadechnul k obratu a brankami Matěje Veverka jsme vývoj otočili 2:1.

Třetí zápas jsme hráli proti Přední Kopanině. Kopaninští se dostali do vedení, ale podařilo se nám vyrovnat. Bohužel minutu před koncem jsme byli opět myšlenkami někde jinde než na hřišti a Kopanina zvítězila 2:1.

Čtvrtý zápas se nám velmi vydařil, velmi dobrým výkonem plným nasazení a krásných kombinací jsme rozebrali Řepy 6:1 a to ještě spoustu šancí zůstalo nevyužito.

Páty zápas přinesl pořádný VÝBUCH. Dostali jsme se do vedení díky Kristianovi Komanimu, ale pak přišli fatální chyby v obraně a Berounští z nás udělali slušné "řešeto". Porážka 7:1.

Pro šestý zápas byly karty rozdány jasně, jen vítězství nás katapultuje do čela celého turnaje. Opětovně špatná hry obrany a hosté šli do vedení. Závěrečných 5 minut však přišlo velké vzepětí a vyrovnání Marka Peška. Soupeře jsme přišpendlili na vlastní polovinu, trefili tyčku a zmařili spoustu další velkých šancí, utkání nakonec skončilo remízou 1:1.

Sestava: Matějovský - Pešek, Jiras, Komani, Veverka - Korynta, Posukan, Hodovanets, Klomínková

Střelci Zličína: 4x Veverka, 2x Hodovanets, Komani, Klomínková, 1x Pešek, Jiras