Starší přípravka A vylepšila vlastní střelecký ZLIČÍNSKÝ REKORD

Kluci a Ellen vyrazili v pátek 5. června do Suchdola, čekalo je velké vedro a také nástraha v podobě nulové možnosti střídat, na rozdíl od soupeře, a jen jeden brankař (Honza Šafář, měl zápas svého mateřského klubu). Přesto přes všechny překážky jsme překonali a vylepšili vlastní střelecké maximum z podzimu (59 branek v 1 utkání).Domácí neměli ani mladší mužstvo, ale zřejmě příděl každý víkend působí na motivaci negativně, ale i pohybová a koordinační vybavenost domácích byla žalostná – oproti našemu týmu, zřejmě se už i začínají pozitivně projevovat na našem pohybu prvky z atletického tréninku.

Nakonec jsme to zvládli na pohodu. Na hřišti č. 1 se hráči v brance prostřídali (Pressler, Veverka, Klomínková, Šilhán). Moc práce však neměli a zapojovali se do rozehry. Výsledky jednotlivých čtvrtin byli drtivé 10:0, 10:0, 12:0 a před poslední čtvrtinou se kluci hecovali, že jim dají padesát, nakonec to o dvě branky nestihli – 16:0. Celkem tedy 48:0. K vidění bylo mnoho krásných akcí na jeden dotek až do „kuchyně“, kluci si mohli vyzkoušet všechny druhy kliček co jsme se učili, a že jich je už požehnaně a také už jsme docílili branek po hlavičkách (v zimě jsme tomu věnovali velký časový prostor - hře hlavou).

Na druhém hřišti domácí kladli větší odpor a mi k tomu hlavně první čtvrtinu přistoupili ledabyle a skončilo to 3:3, další 4:0, 4:0 a 4:1, pak se ale projevila naše kvalita a nakonec to skončilo 15:4.

Naše sestava: Matějovský – Korynta, Posukan, Hodovanets, Houdek, Klomínková