Starší dorost – zatím nepoznal hořkost porážky!

Přinášíme krátké hodnocení z 3, 4 a 5. kola 1.třídy staršího dorostu.

Přinášíme krátké hodnocení z 3, 4 a 5. kola 1.třídy staršího dorostu.

3.kolo  Spartak Kbely : FC Zličín 0:4 (0:1)

I když výsledek vypadá snadně, tak jsme odehráli zápas proti zatím nejkvalitnějšímu soupeři. Na menším hřišti jsme měli zejména problém s přechodem přes střed hřiště, kde jsme ztráceli mnoho míčů. Do vedení nás poslal z dorážky v 19. min. Kolář. Domácí hráli i nadále aktivně a několik ošemetných situací musel řešit Tomáš v naší brance. Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil, naše příležitosti zůstaly nevyužity a domácí ,,zlobili“ zejména z brejkových situací. Zápas se nám podařilo rozhodnout v 71.min., kdy se po rohu prosadil kapitán Horák. V závěrečných minutách se ještě brankově prosadili Vinš a Jirůšek.

Branky : Kolář, Horák, Vinš a Jirůšek.

Sestava : Tomáš – Žídek, Horák, Bartoška, Votava, Karták, Šída, Veverka (68. Vinš), Zima, Kolář (78. Chaloupka ), Jirůšek.

 

4.kolo FC Zličín : Spartak Hrdlořezy 2:0 (0:0)

Na žádost hostujícího mužstva se zápas odehrál místo v sobotu na trávě zalité sluncem, v pondělí na UMT za deště a větru … V tomto zápase jsme byli velice hodně aktivní směrem dopředu, ale opět jsme se trápili v zakončení. Místo vstřelení vedoucí branky a uklidnění jsme zahazovali jednu šanci za druhou! A tak skončil první poločas bez branek. Druhý poločas nám vyšel lépe a střelecky se prosadil v 51.min. Kolář a v 76. pěknou střelou Karták. Zápas jsme tedy zvládli výsledkově, ale horší to bylo herně.

Branky : Karták , Kolář.

Sestava : Tomáš – Žídek, Horák, Bartoška, Votava, Karták, Šída, Gusev, Zima, Kolář( 60. Chaloupka), Jirůšek.

 

5.kolo SK Dolní Chabry : FC Zličín 3:4 (2:1)

Do Chaber jsme odjížděli bez zraněného Jirůška a nemocného Votavy a na celkovém výkonu mužstva to bylo znát. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a během úvodní desetiminutovky jsme měli dvě ,,mega šance“, které ale Kolář ani Zima bohužel nevyužili! Do vedení nás posílá v 15.minutě Zima, ale po vedoucí brance jsme úplně vypadli ze hry a domácí dvěma brankami otáčí skóre. Zároveň jsou to první inkasované góĺy v soutěži !!!  O přestávce jsme si tedy měli co říci. Během úvodní dvacetiminutovky otáčíme skóre, Když se prosadil opět Zima a Kolář, který se v koncovce hodně trápí. Bohužel, během tří minut je vyrovnáno, když jsme vzadu opět ,,propadli“. Tři minuty před koncem se nám podařilo strhnout vedení na naši stranu, když se po levé straně  hezky prosadili Zima s Kolářem. Do konce utkání jsme ještě přežili dvě šance domácích, ale podařilo se a naše vítězná série stále trvá. Dnešní výkon, ale musím hodnotit jako úplně nejslabší, který jsme od léta předvedli….

Branky :  Zima 3 x, Kolář .

Sestava : Tomáš – Žídek, Horák, Šída,  Vinš, Sochor, Karták, Šída, Chaloupka, Zima, Kolář.