Stále hledáme příčinu neúspěchu

Po částečné obměně v sestavě se nám začalo, co se týče produktivity, dařit. Jenže o poločasu přišly dvě zranění a muselo se hnout sestavou tak, jak jsme ještě nehráli. Pak se stávalo, že jsme útočili v 7 a vzadu nebyl nikdo kromě obrany a vznikaly mezery, ze kterých jsme poté inkasovali branky.

Ve 4. minutě přišla první střela v utkání v podání Bartáška, který střílel z voleje z velkého vápna, Kouba pouze kontroloval míč do zámezí. V 9. minutě dal Vacek Koubovi šanci vyznamenat se. Běžel sám na Koubu, vystřelil, Kouba byl však pozorný a špičkou kopačky vyrazil na rohový kop. V 11. minutě se dostáváme ke střele i my, kdy Nožička získal míč na půli hřiště a bez dalších váhání vystřelil. Ve 13. minutě znovu Vacek prošel naší obranou a střílel z malého vápna z otočky, ale naštěstí jeho velmi povedená střela míří vedle. V 18. minutě se vydal na individuální akci Kotchera, kdy si narazil s Landou a téměř přes celé hřiště sprintoval až do velkého vápna, kde naservíroval míč Nožičkovi, který se nemýlil a poslal náš celek do vedení 0:1. Ve 24. minutě byl velký chaos v naší obraně, neschopnost odkopnout míč, Vršovice vybojovali 2 rohové kopy, ze kterých naštěstí nic nebylo. Ve 26. minutě dal Nožička příležitost Kotcherovi, který dostal míč přímo proti noze a vystřelil, ale jeho střela nebyla tak účinná, aby prostřelila Janotu, Janota však zazmatkoval a vyrazil míč na rohový kop. Ve 31. minutě Bous přihrává míč v souboji Nožičkovi, který si těsně před vápnem udělá 2 hráče a pak z hrany vápna slabě střílí a brankář bez problému chytá. Ve 32. minutě Portych zvyšuje skóre na 0:2 po krásné přihrávce od Nožičky. Ve 36. minutě Koubu upustil míč ve výskoku a těsně před dobíhajícím Svatým vyráží v pádu na rohový kop. Ve 41. minutě přišla chyba naší obrany, Svatý dostává míč za naši obranu, unikl ofsajdové pasti a snižuje na 1:2. Kouba se snažil střelu vyrazit, ale míč zapadl do branky těsně vedle pravé tyče. Ve 44. minutě se dostal odražený míč k M. Černému, který neváhal a vystřelil ze 30 metrů. Střela byla nebezpečná a nadělila brankáři velké problémy, ten však míč uklidnil do své náruče.

V 50. minutě proběhl Pavlíček středem, utekl ofsajdové pasti a jde sám na Koubu, první střela míří do tyče a pak doráží přes ležícího Koubu do prázdné branky 2:2. V 53. minutě šel Kotchera ze strany na dva obránce, se kterými neměl problém a šel sám na brankáře, vystřelil pouze do brankáře. V 57. minutě hrubé propadnutí obrany, Vošta šel sám na Koubu, ale Kouba se znovu nádherným zákrokem vyznamenal a zamezil dalšímu gólu. V 58. minutě úplně stejná akce Vošty, skoro jako přes kopírák, a Kouba znovu vyráží na rohový kop. V 60. minutě rozehrával rohový kop Kotchera, který zadal signál na přední tyč, Landa nikým nehlídaný uklidil míč do sítě 2:3. V 62. minutě se k odraženému míči dostal Portych a z bezprostřední blízkosti branky nedává gól. V 63. minutě jsme jasně faulovali ve velkém vápně a přišel trest v podobě penalty, kterou proměnil Vostál 3:3. V 66. minutě Kotchera přihrával před branku Portychovi, který si míč ukopává a míče se jednoduše zmocnil brankář. V 70. minutě střílel Pavlíček zhruba ze 30 metrů přímo do šibenice - aneb tento gól se dává jednou, dvakrát za život. Opravdu nádherný gól, jen trochu se štěstím 4:3. V 71. minutě přišel faul na Kotcheru. Trestný kop rozehrával Landa, který se snažil míč umístit k levé tyčce, ale brankář míč vyrazil před sebe a následnou dorážku Kotchera nedokázal využít. V 81. minutě opět volná záloha a obrana, Kučera K. neměl problém míč zakončit do branky 5:3. V 84. minutě se po souboji Portycha s Janotou míč odrazil ke Kotcherovi, který se nemýlil 5:4.

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 7. kolo, neděle 02.10.2011, 16:00

SK Union Vršovice 5:4 FC Zličín

Branky Pavlíček 2x, Svatý, Vostál, Kučera K. - Nožička, Portych, Landa, Kotchera