Spanilá jízda st. dorostu pokračuje!

Přinášíme krátké hodnocení z dalších dvou jarních kol 1.třídy staršího dorostu, který si i nadále drží neporazitelnost v soutěži !!!

Přinášíme krátké hodnocení z dalších dvou jarních kol 1.třídy staršího dorostu, který si i nadále drží neporazitelnost v soutěži !!!

14.kolo  -   FC Zličín : Spartak Kbely 4:0 (3:0)

Do zápasu proti soupeři, který nás dokázal v domácím prostředí hodně potrápit, jsme začali dobře a v 15 min. jsme vedli o dvě branky, když se po rohu prosadil hlavou Zima a po chybě hostujícího brankáře. Asi nejhezčí moment zápasu přišel ve 32.min. ,kdy na půli hřiště přebral míč Sochor a perfektním slalomem přes tři hráče i gólmana přidal třetí branku do prázdné branky! Druhý poločas již nebyl z naší strany moc kvalitní,  naše hra postrádala potřebnou kvalitu a přesnost. V závěru zápasu přidal ještě svojí druhou brankou v zápase Sochor.

Branky : Sochor 2x, Zima a vlastní.

Sestava : Tomáš – Veverka( 79. Latowski), Horák, Bartoška, Votava (75. Urlas), Vinš,  Šída, Sochor, Zima, Karták (46. Kolář), Jirůšek.

 

15.kolo -  FK Hrdlořezy  : FC Zličín 0:8 (0:6)

V dalším kole jsme zajížděli do Hrdlořez, kde jsme v sobotním odpoledni odvedli solidní výkon a v zápase si hodně zastříleli. Navíc plno příležitostí jsme ještě nevyužili, jinak by byl výsledek dvouciferný! Doufám, že se kluci dobře ,,naladili“ na úterní pohárové utkání.

Branky :  Kolář 2x, Jirůšek 2x, Karták, Zima, Bartoška, Latowski.

Sestava : Tomáš – Vinš, Horák, Bartoška, Votava, Karták ( 58. Banu),  Šída, Sochor,  Zima, Jirůšek, Kolář (75. Latowski ).

V úterý 16.4.2019 nás od 17h. čeká na hřišti SK Hostivař  čtvrtfinále poháru PFS proti domácímu mužstvu, které je účastníkem Pražského přeboru. Tak uvidíme, jak tento zápas zvládneme?