Soupeř nás jasně přehrál

Podolí nás v prvním poločase jasně přehrálo, ve druhém poločase se jim až tak nedařilo. Ve hře bylo jasně vidět, že Podolí je někde jinde. Rozhodčí rozdal pár žlutých karet, ale měla padnout i červená, tu však ponechal v kapsičce.

Ve 2. minutě zaváhání naší obrany, Možný se dostal až před Koubu, který včasným výběhem slabou střelu z blízka vyrazil. V 5. minutě druhý zákrok Kouby, střela z cca 30 metrů obloučkem těsně vedle šibenice, Kouba na podruhé ve výskoku likviduje. V 7. minutě rohový kop Maxmiliána, odražený míč se dostal k nabíhajícímu Jíchovi, který z první střílí, ale jeho střela byla sražena. V 8. minutě postupný útok z pravé strany, Kotchera dává pas za obranu na Portycha, který střílí pouze do golmana. Golman vyrazil na rohový kop, ze kterého nic nebylo. Ve 13. minutě aut Podolí na půlce hřiště, Kotek unikl ofsajdové pasti a z pravé strany přihrál po zemi Možnému, který z první prostřelil Koubu 1:0. V 15. minutě Kotchera na půlce získá míč, přihrává Portychovi, který po souboji přihrává zpět Kotcherovi, který střílí, ale slabá střela jde doprostřed branky. Ve 22. minutě minela Rabase, který promáchl a neodkopl míč pryč, míče se zmocnil Janovský, který za pomoci tyče zvyšuje na 2:0. Ve 24. minutě ztráta míče v záloze, za obranu dostal míč Kotek, který velmi tvrdě pálí, ale Kouba vyráží. Ve 25. minutě Maxmiliánovi seběhl hráč do pokutového území, ten jej podráží - penalta. Penaltu proměnil Novanský 3:0. Ve 26. minutě další chyba v rozehrávce - D. Černý ztratil míč na půlce, Novanský přihrává po zemi za obranu Bucharovi, ale Kouba včasným vyběhnutím zachránil Zličín od dalšího inkasovaného gólu. Ve 32. minutě po přihrávce Jíchy se dostal ke střele Kotchera, který střílí, ale jen vedle levé tyče. Ve 33. minutě za naši obranu se dostal Novanský, který šel na vyběhnutého Koubu, ale přihrál Možnému, jehož střelu na poslední chvíli na poslední chvíli ve skluzu vypíchl Kučera. Ve 36. minutě Kučera při pokusu o odkop podrazil nohy Ernestovi - penalta. Janovský ale neproměnil. Ve 41. minutě Ernest se dostal opět za obranu a přehodil vyběhnutého Koubu 4:0. Ve 45. minutě přímý volný kop za ruku, Jícha střílí velmi tvrdě z 20 metrů a nastřeluje spojnici břevna a tyče.

Ve 48. minutě Kotchera po centru Portycha hlavičkuje, ale pouze těsně nad břevno. V 57. minutě akce po levé straně Maxmilián, Landa - přihrávka na Tichého, který za pomoci teče obránce nastřeluje břevno. V 59. minutě střela Jíchy, tečovaná nad břevno. Z následného rohového kopu Portych střílí vedle levé tyče. V 74. minutě velká šance Podolí, Kouba vyběhnul a vyrazil první střelu a Vocetka mohl dát do prázdné branky, ale atakován D. Černým střílí mimo branku. V 77. minutě z levé strany centr Portycha před branku, kde Maxmilián i Kotchera přenechávají z druhé vlny nabíhajícímu Landovi, který střílí těsně vedle. V 83. minutě Tichý se dostal za obranu a snažil se přeloboval vybíhajícího golmana, ale přeloboval i branku. V 85. minutě rohový kop Podolí - nikým neatakován z malého vápna střílí Fejtek, ale vedle levé tyče.

Poznámka:

Jakou kartu byste dali hráči, který nekompromisně zfauluje běžícího hráče po lajně faulem typu "karate" - kop kolíkama přímo do rozkroku? Pomezní rozhodčí sice faul viděl, signalizoval ho, ale na kapsičku s karty neukázal. Hlavní rozhodčí dal jen žlutou. (Za tento zákrok z mého pohledu bych se určitě omluvil a modlil se, že nedostanu jasnou červenou, ale hráč se zvedl a se smíchem odešel). Faulován byl Kotchera.

Z pohledu diváků:

Diváci po zápase říkali své pocity. Po upozornění pomezního rozhodčího, že tuto situaci měl vyřešit úplně jinak, odpověděl: "Tak si to pojď mávat sám." To mluví za vše.

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 11. kolo, neděle 30.10.2011, 14:30

AFK Slavoj Podolí Praha 4:0 FC Zličín