Smolná prohra

Smolná prohra na půdě Junioru Praha.

Bohužel jsme obě po sobě jdoucí utkáni smolně prohráli, a i když jsme měli více ze hry a více šancí, neproměníme je a soupeři stačí jedna pološance, kterou zapas rozhodne. Do dnešního utkání jsme vstoupili dobře a už v 6 minutě střelili první branku: po chybě domácích stoperů mezi ně vběhl Dan Portych a užasnou střelou, nedal brankáři šanci. Výhoda, která nás mohl uklidnit, a na které jsme mohli stavět, měla jepičí život… Hned v 10. minutě jsme inkasovali vyrovnávající gól. Skóre bylo 1:1. Po chybě ve středu pole jsme se zpětnou přihrávkou připravili samy o balon a soupeř nás za to z brejku do otevřené obrany potrestal. V dalších minutách jsme si vytvořili více střeleckých příležitostí, ale gól jsme již nedali. Míč skončil buď na tyči, nebo mimo. Už to vypadalo, že se půjde do šaten za vyrovnaného stavu 1:1, když udeřil soupeř - u rohového praporku jsme špatně odehráli míč, souper po zemi nahrál před naši branku a druhy gól do naší sítě byl na světě. O poločase jsme si řekli, jak hrát a co zlepšit, což pomohlo a stali jsme se lepším týmem. Soupeř si vypracoval pouze pár pološancí, hlavně proto, že jsme buď dobře vykrývali prostor, nebo souper pokazil finální a předfinální přihrávku. Z naší převahy a bojovnosti padl vyrovnávající gól. Tomas Rabas zabojoval u rohového praporku, na dvou soupeřích vybojoval míč, nahrál před branku a Daniel Portych dal v zápase náš (a svůj) druhý gól. Po vyrovnání jsme měli velkou chuť zápas otočit a urvat první letošní bod. Ale opět jsme neproměnili několik šanci, když jsme šli sami na brankaře, a po jedné takové šanci zafungovalo pravidlo, nedáš/dostaneš: po dlouhém balonu ani jeden ze stoperů neodehrál balon do bezpečí, ten se odrazil k soupeři, který ho napálil do naší branky. Ve zbytku utkání už nám souper nedovolil nic a bral 3 body za šťastnou výhru.

Kasa.cz přebor dorostu - Praha, 3. kolo, neděle 09.9.2012, 14:45

Junior Praha 3:2 FC Zličín

Branky Z: 2x Portych J: ?
Žluté karty Z: Portych J: ?
Junior Praha Kotrba - Kubr,Skřivánek,Pocar,Procházka - Huleš, Vrána, Bezděk, Žampa - Nelhýbel, Balaš střídající: Kubů, Krejcar, Klíma, Černatovič
FC Zličín Kouba - Hrabák,Tetour(54´Černý M.),Landa,Bous M. - Tichý, Černý D. - Rabas(85´Bous F.), Nožička(85´Neužil), Svoboda D.(73´Polák) - Portych