Smolná porážka ve Vršovicích

Další smolná prohra po individuálních chybách

V sedmém zápase nás čekal soupeř Unionu Vršovice, aktuálně druhý tým v tabulce. Do Vršovic jsme jeli vyhrát, tým byl doplněn o uzdravené hráče, bohužel terén byl ve více než tragickém stavu, což neprospívá kombinační hře. A to se také projevilo na naší hře. Od začátku utkání nás soupeř častoval dlouhými balóny za obranu a tlakem na míč, ze kterého se nám nedařilo vymanit a to i vlivem neproměněné jasné šance po úniku středem. Z tlaku soupeře pramenily i branky a my v 18 minutě prohrávali 2:0, ale nevzdávali jsme se a po velké chybě domácího brankáře s přispěním nekvalitní hrací plochy snížil Martin Nožička střelou z 30 metrů takřka do prázdné branky. Vzápětí jsme vybojovali roh po jehož rozehrání si parádně naskočil Honza Malý a nadvakrát vyrovnal na 2:2, Tak skončil i první poločas. Ve druhém poločase měl soupeř větší chuť po vítězství. Když jsme se začali probouzet a hrát dopředu, dostali jsme gól na 3:2 a pak i na 4:2

Kasa.cz přebor dorostu - Praha, 7. kolo, neděle 07.10.2012, 16:00

SK Union Vršovice 4:3 FC Zličín

Branky V: ? Z: Nožička, Malý, Bous M.
SK Union Vršovice Kouba-Hrabák,Malý(64´Svoboda),Markovský,Bous M.-Černý D.(56´Polák),Neužil(86´Bous F.)-Rabas,Nožička,Landa-Portych