SILNĚ OBSAZENÝ TURNAJ JSME ODEHRÁLI NA JEDNIČKU !!!

V sobotu 18.2.2017 jsme odjeli k dalšímu turnaji, opět do haly v Černošicích. Už los turnaje napovídal, že bude velmi silně obsazen.

V sobotu 18.2.2017 jsme odjeli k dalšímu turnaji, opět do haly v Černošicích. Už los turnaje napovídal, že bude velmi silně obsazen.

Bohužel i tady se potvrdilo, že některá mužstva nedodržují ročník narození pro který je turnaj pořádaný. Odehráli jsme turnaj pro ročník 2009 a zejména mužstva Litoměřic a Měšic vypadala skoro jako mladší žáci :))))

První utkání jsme hráli s AFK Podolí, jako již tradičně úvodní zápasy nám moc nevychází a prohra 4:0 k nám  byla ještě milosrdná. V druhém utkání nás čekali již zmiňovaní narostlí chlapíci z Litoměřic a jako jediní v turnaji jsme od nich inkasovali nejméně branek  výsledek 2:0 ve prospěch Litoměřic byl takový odrazový můstek pro nás, že dokážeme hrát s každým vyrovnanou partii. Po hodinové pauze jsme nastoupili proti Kladnu, tady jsme odvedli kus dobré práce, po kolektivním bojovném utkání jsme vyhráli 1:0  kluci z toho měli velkou radost a mě u srdíčka hřálo jakou hru jsme předvedli, ale to ještě nebylo od kluků poslední překvapení pro mě a rodiče.  V posledním utkání ve skupině s Doubravkou jsme hráli o lepší výchozí pozici v boji o umístění, kluci odehráli svoje nejlepší utkání na turnaji, přehodil jsem sestavu do útoku se přesunul Kuba Lukeš, Alex, do obrany David a v brance Dominik, to bylo terno kluci předváděli pohledný líbivý fotbal a radost moje, jejich, a rodičů byla z výhry opravdu velká. Díky výhře jsme se nakonec utkali o konečné 5 - 6 místo s již naším tradičním  soupeřem FAAZ, stejná sestava, krasné akce, souboje, vedení 2:0, ale pak  přišly dvě zbytečné chyby a rázem bylo vyrovnáno. Kluci ale ukázali bojovného ducha a dvě minuty před koncem strhli utkání na svou stranu a porážíme FAAZ 3:2 !!!

Konečné 5. místo bylo překvapení nejen pro mě ale i pro rodiče, kteří spokojeně oslavovali své miláčky a já si vnitřně užíval jak skvělý tým trénuji a jsem na ně pyšný.

Turnaj se nám povedl kromě prvního utkání těší mě, bojovnost, přemýšlení kluků ve hře, a hlavně opět prvky z tréninku, které pilujeme neustále. Kluci chápou co po nich vyžaduji a i když po nich o tréninku křičím a často přerušuji hru, tak je to jen proto, aby právě při zápasech jim v hlavě sepnulo co na hřišti mají dělat a jak různé herní situace řešit.  Pochválit chci každého, kluci odehráli turnaj s nadšením, a velký podíl na konečném umístění měl Filip Menc, co ten dokázal odehrát, a u mě má jen obdiv za to jak každým tréninkem a zápasem jen roste a po právu byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Když si vzpomenu co vše jsem s ním zažil za celou dobu co ho trénuji, tak teď je radost se na něj dívat s jakým přehledem hraje. Svůj nadstandard si samozřejmě odehrál Kuba Lukeš, je to právě on kdo rozhoduje zápasy v pravý čas a můj tah s ním do útoku byl mistrovský a možná i on se tam  cítí lépe než v obraně. Dominik v brance, David do obrany, konečně si to sedá a bude to jen a jen lepší.)))))

Klukům za turnaj moc děkuji a doufám, že v nastoleném trendu budeme pokračovat.

Nechci zapomenout na Vás rodiče, za super fandění a odvoz dětí na turnaj.

Těším se další setkání s Vámi na fotbale  a ZLIČÍN DO TOHO !!!

trenér Tomáš Kouba