Série pokračuje - po devíti kolech stále bez ztráty bodu!

Přinášíme krátké hodnocení z 8 a 9.kola 1.třídy staršího dorostu, který stále ani jednou nezaváhal a drží si neporazitelnost v soutěži.

8.kolo  FC Zličín : SK Gordic Kačerov 4:0 (0:0)

Na zápase jsem bohužel nebyl osobně přítomen, takže mé hodnocení bude stručné, leč podobné těm předchozím. Naše hra i přes dost tvrdou hru hostujícího mužstva nebyla špatná. Opět jsme se trápili v zakončení, které je nepřesné a někdy i hodně naivní… Poločasový bezbrankový výsledek se nám podařilo zvrátit ve druhém poločase, kdy jsme se konečně prosadili i gólově a zápas dovedli do vítězného konce.

Branky : Jirůšek 2x, Zima, Karták.

Sestava : Tomáš – Žídek, Horák, Bartoška, Votava, Karták, Šída, Sochor, Zima, Kolář (76. Chaloupka), Jirůšek.

9.kolo SK Zlíchov 1914 : FC Zličín 3:7 (0:3)

Na Zlíchově nás čekalo relativně dobře připravené travnaté hřiště a soupeř , se kterým jsme se již střetli v předkole poháru PFS. Opět jsme museli řešit ,,omluvenky“ a tak jsem rád, že s námi mohli hrát dva hráči z mladšího dorostu. A jak Cacao, tak Lukáš podali velice dobrý výkon! Zápas jsme měli od začátku zápasu pod ,,kontrolou“ a vytvářeli si opět dostatek gólových příležitostí. Poločasové vedení o tři branky vneslo na naše kopačky klid a pohodu. Asi nejlepší pasáž zápasu jsme předváděli od úvodu druhého poločasu, kdy jsme předvedli několik velice povedených akcí, které skončily góly. V poslední desetiminutovce jsme již za rozhodnutého stavu ztratili koncentraci a zbytečně celkem třikrát inkasovali! V posledních dvou podzimních zápasech nás čeká skutečně těžký dvojblok zápasu, kdy nejdříve v sobotu hostíme druhé mužstvo tabulky – FC Háje a podzim zakončíme na hřišti třetího mužstva tabulky – Junioru, tak se tedy máme na co těšit a uvidíme, jak to zvládneme?

Branky :  Zima 2x, Smíšek 2x, Karták, Bartoška a vlastní.

Sestava : Tomáš – Veverka, Horák, Bartoška, Votava, Vinš,  Šída, Sochor, Chaloupka(60. Smíšek), Zima, Karták.