SEDM STATEČNÝCH VYBOJOVALO ZLATÉ MEDAILE !

V neděli 12.2.2017 jsme odehráli další halový turnaj ve SH Zličín.

V neděli 12.2.2017 jsme odehráli další halový turnaj ve SH Zličín.

 

Bohužel jsme se museli vyrovnat s absencí obou brankářů ale ty skvělě zastoupil Artem v brance. Jako již tradičně jsme turnaj zahajovali, v prvním utkání jsme se utkali s AFK Slavoj Podolí a ten jsme rozstříleli 9:1 ! V druhém utkání jsme porazili Vestec 3:1 a byl to pohledný fotbal z naší strany, ten nás zdobil po celou dobu turnaje. Byla radost se dívat jak kluci zapojili prvky z tréninků a přenesli je do zápasů. Třetí utkání s FAAZ díky skvěle zvolené taktice porážíme opět 3:1  třetí výhra v řadě byla jasným signálem k tomu, abychom se pokusili turnaj dotáhnout do vítězného konce a v posledních dvou utkání dát do toho vše, a ovládnout celý turnaj. V cestě nám ale stál ještě silný soupeř z Mělníka a i přes počateční nepřesnou hru kluci zapnuli vyšší rychlostní stupeň a výhra 4:1 už byla zlatá !!! To jsem ale klukům neříkal, nechal jsem je v tom, že je ještě potřeba udělat ten poslední krok a zvítězit v posledním utkání s celkem Králova Dvoru. Jako vždy poslední utkání nám vždy svazuje nohy a dlouho jsme se nedokázali prosadit až právě náš signál z rohu rozhodl o to že kluci po právu ovládli turnaj a získali ZLATÉ MEDAILE !!!.

Kluci ukázali vnitřní sílu týmu, hra byla pohledná, jeden za druhého makal a hlavně jsme hráli pěkný fotbal, který se líbil nejen mě ale i ostatním divákům.

I přesto, že jsme poslední měsíc velmi málo trénovali, kluci fotbal nezapomněli. Spokojení hráči, spokojení rodiče, úsměvy na tvářích dětí to je ta největší odměna pro trenéra. 

Chci Vám kluci moc poděkovat za předvedený výkon, rodičům za super fandění !!!

trenér Tomáš Kouba