Sedm kulí jako v Sarajevu

Vstup do nové sezony jsme oslavili vysokým vítězstvím 7:1 nad Trojou. Životní utkání odehrál záložník Michal Šindelář, jenž dokázal skórovat hned pětkrát. Úvodní kolo jsme zvládli na výbornou.

Brzy po úvodním hvizdu jsme šli do vedení, když si na přihrávku Honzy Koreše naběhl Michal Šindelář a otevřel skóre. V tu chvíli zdaleka netušil, že kvalitu sítí prověří ještě několikrát. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. V rohu hřiště se v souboji o míč uvolnil Dominik Rajský a naservíroval míč pod nos Štefanu Kurinovi. Pro něj už bylo jednoduché upravit na 2:0. Poté se tempo hry na dlouhou dobu uklidnilo, byl to však pouze klid před bouří. Později totiž na 3:0 zvyšoval svou druhou brankou Michal Šindelář, kterému míč připravil Milan Strejček. Zmiňovaný střelec se dokonce v první půli dočkal hattricku, když se prosadil hlavou po rohovém kopu Štefana Kuriny. Do šaten se šlo za stavu 4:0 a vše nahrávalo úspěšné premiéře. Do druhé půle jsme nevstoupili příliš přesvědčivě a soupeř dokázal snížit na 1:4. Rychle jsme se však z nostalgie probudili a za chvilku už to bylo 5:1. Další roh Štefana Kuriny uklidil do sítě – kdo jiný – Michal Šindelář. Odměnu za skvělou exekuci standardních situací dostal i Štefan Kurina. Do úniku sám na brankáře ho poslal Milan Strejček a náš levonohý útočník s přehledem přehodil brankáře hostí. Definitivní tečku za výsledkem pak učinil symbol dnešního zápasu, Michal Šindelář. Střídající Tomáš Urban mu přihrál před prázdnou branku a vytáhlý středopolař vsítil svůj pátý! gól v utkání. Na nevídanou kanonádu bude Šindy vzpomínat zřejmě hodně dlouho. Konečný stav utkání 7:1 je více než lichotivý a nezbývá, než předvést podobný výkon i v příštím kole, kdy přivítáme doma Stodůlky.