SÁHLI JSME SI NA DNO

V pátek 23. října 2015 přišel čas sehrát na domácí hroudě další z řady mistrovských zápasů. Soupeřem byly Střešovice.

V pátek 23. října 2015 přišel čas sehrát na domácí hroudě další z řady mistrovských zápasů. Soupeřem byly Střešovice.

K utkání jsme nastoupili pouze s jedním střídajícím hráčem, což se v konečném důsledku ukázalo být rozhodujícím faktorem. Přes nepřítomnost několika opor (Raszka, Nedělka, Hornof, Slabý) dokázal náš tým tři čtvrtiny zápasu soupeře přehrávat, a to i výsledkově. V posledním dějství už ale došly síly a do našich svatyní se sypal jeden gól za druhým. Škoda, pozitivem je však skutečnost, že kluci si museli sáhnout až na dno, téměř všichni odehráli zápas bez střídání. Každý z nich zasluhuje velkou pochvalu za to, jak utkání zvládl a kolik nechal na hřišti sil.

Vládík Gubinov – první poločas odchytal s přehledem, na třetí čtvrtinu šel do útoku místo Fandy. Poslední část se znovu vrátil do brány, což se ukázalo jako velká chyba (pochopitelně moje), protože Fanda už sotva tahal nohy, zatímco čerstvý Vládik mohl soupeře ještě provětrat.

Adam Procházka – dnes nedůrazný v několika situacích, které znamenaly góly v naší síti, směrem dopředu lepší než dozadu. Znovu vstřelil branky.

Matěj Košnář – konečně se střelecky probudil, snad ho už cvičím lépe J, techniku kopu má, sílu také, pokud bude střílet častěji, góly přijdou.

Vojta Strnádek – slovy klasika- elitní útočník- splnil normu branek na zápas, v první půli znamenal pro soupeře neustále nebezpečí, po změně stran se vytrácel.

Fanda Poupě – v brance vynikající, v poli tak, jak ho známe, spoustu toho naběhal, v poslední části fyzicky odpadl i kvůli lehčímu zranění, už to prostě nešlo.

Dominik Šill – v první půlce pár výborných zákroků, ve druhé to mohlo být ještě lepší, kdyby tolik nezůstával v brance a vybíhal.

Jára Istelyuyev – dobře napadal, nedával soupeři téměř žádný prostor, je potřeba více dbát na držení svého místa, jako obránce se občas zapomněl vpředu, z čehož těžil soupeř.

Štěpán Olišar – měl pár pěkných momentů, ale stále je vidět, že si ještě zvyká.

Lukáš Berky – když je soustředěný, jde mu to lépe, je ale potřeba soustředěnost a zápal udržet po celý zápas. Měl i pár slibných šancí, byl schopen hrát vpředu i vzadu, ale obecně spíše zůstává vzadu, i když je na pozici útočníka.

Míša Folprecht – předvedl svůj standardní nadstandard, snažil se i nahrávat, někdy pomáhal výrazně i s bráněním, ale občas byl ve své snaze příliš osamocen a sám na všechno nestačil.

Daník Grira – zlepšil pohyb na hřišti a hned je to znát, opět se mu podařilo skórovat.

 

Naše góly dali:

Vojta Strnádek 5, Míša Folprecht 5, Matěj Košnář 2, Adam Procházka 2, Fanda Poupě 1, Daník Grira 1

trenér Václav Škarda