S Počernicemi jsme v závěru sahali na tři body ……..

V dalším kole jsme v neděli dopoledne hostili mužstvo D. Počernic, které je v tabulce jen o jedno místo před námi. A tak se dal očekávat vyrovnaný zápas.

První poločas nám herně moc nevyšel, protože mužstvo vůbec  neplnilo to, co jsme si před zápasem řekli v kabině. Mužstvo bylo bez pohybu a dát si dvě přesné přihrávky za sebou byl pro nás nadlidský úkol. Zákonitě přišel ve 12. minutě trest, když po naší zbytečné ztrátě balónu na polovině hřiště podnikli rychlý brejk, který zakončil hostující hráč přesnou křižnou střelou 0:1. První půli jsme si vytvořili jedinou brankovou příležitost, když kombinace několika hráčů byla zakončena střelou na zadní tyč, která jen o několik centimetrů minula hostující branku. Bohužel to bylo vše, co jsme v první půli předvedli.

O přestávce jsme si museli trochu popovídat a myslím, že to přineslo efekt. Mnohem častěji jsme si vytvářeli příležitosti, ale naše koncovka je stále žalostná ! Jedinou šanci hostů v druhém poločase vyřešil skvělým vyběhnutím náš gólman.Ve 38. minutě se nám podařilo po pěkné kombinaci vyrovnat, když se po pěkné akci trefil Mattes. Jak se blížil konec zápasu, nabíral náš tlak na intenzitě a hostující obrana byla pod velkým tlakem. Vše vyvrcholilo ve 48. minutě,když se po pěkné kombinaci dostal do vápna Mattes a hostující obránce ho zastavil jen za cenu faulu, kterou jako jediný neviděl arbitr tohoto zápasu a jeho píšťalka zůstala němá !!! ( I rodiče hostujících hráčů, kteří byli za naší lavičkou se tomu divili …) Kluci i přes pocit křivdy se snažili zápas přetáhnout na svojí stranu, ale když se v poslední minutě neujala střela našeho útočníka zápas skončil zaslouženou remízou. Za výkon, který jsme předvedli v prvním poločase je dělení bodů zcela zasloužené. Kluci si musí uvědomit, že je potřeba vnímat, co si říkáme v kabině a více se koncentrovat na výkon na hřišti a ne si povídat při rozcvičce , kdo vypadl ze superstar a podoně, že  …… Smile

FC Zličín : Sokol Dolní Počernice  1:1 ( 0:1)

Branka FC : Mattes

Sestava FC : Forejtek – Šibrava, Pilous, Mattes, Šída, Barák, Vinš, Latowski, Nagashimag