S lídrem tabulky nám chybělo málo

V dalším kole jsme nastoupili proti mužstvu, které se momentálně ocitá na prvním místě tabulky. Konečně jsme dokázali zahrát slušný fotbal, ale stejně to bylo málo.

Hned v úvodu utkání měli domácí 2 velké šance, které však neproměnili. Poté přišla naše chvíle, kdy Šindelář utekl obráncům a běžel úplně sám, nikým neatakovaný, na bránu. Bohužel se až moc soustředil na koncovku a v poslední chvíli si balon ukopl a brankář domácích bez problémů míč chytil. Za několik sekund se Šindelářovi naskytla další podobná šance, ale ani tuto šanci neproměnil. Střílel vedle. V 16. minutě utkání zaspal Tichý a z následného přenesení hry hlavou otevřel skóre domácí hráč Blažek 1:0. Mezi 18. a 22. minutou utkání asistent rozhodčího nesmyslně odmával 2 neexistující ofsajdy, ze kterých bychom mohli jít sami na brankáře. Ve 25. minutě po rychlém útoku a přihrávce Maxmiliána na Cvetkovského, brankář vytáhl na rohový kop. Ve 35. minutě opět praporek asistenta rozhodčího nad hlavou při signalizování neexistujícího ofajdu. Šindelář by šel sám na brankáře. Ve 44. minutě se zranil Hájek a byl střídán Portychem.

Druhý poločas začal naším vyrovnáním. Šťastný střelec byl Maxmilián 1:1. Mezi 53. a 55. kopali domácí několik za sebou jdoucích rohových kopů. V 70. minutě domácí zahrávali přímý kop, obrana nedokázala míč odvrátit a Kouba musel zachraňovat na brankové čáře. Následný rohový kop Kouba podběhl a Bous odkopával míč z prázdné branky. V 71. minutě Landa skočil neohroženě domácímu hráči pod nohy a dostal zaslouženě žlutou kartu. V 75. minutě domácí opět zahrávali rohový kop a Bous zachránil Koubu a vykopl míč z branky. Míč nebyl v bezpečí dlouho a po rychlém protiútoku po pravé straně v 80. minutě se domácí ujímají vedení 2:1. V 84. minutě Šindelář běžel sám na bránu, ale domácí gólman ho opět vychytal. V 90. minutě po Koubově chybě domácí zvyšují na 3:1. V 91. minutě dostal Jícha žlutou kartu za faul zezadu. V 92. minutě Kučera zahrával přímý kop z půlky hřiště, který propadl celým vápnem a skončil v síti 3:2. Po rozehrání domácích rozhodčí píská konec.

Fincentrum přebor dorostu, 17. kolo, neděle 17.4.2011, 10:00

FK Admira Praha 3:2 FC Zličín