S Kyjemi nerozhodně !

Tento krát jsme přivítali na našem hřišti mužstvo Kyjí, kde jsme na podzim o jednu branku vyhráli a tak se dal očekávat vyrovnaný zápas.

Vstup do zápasu jsme měli skvělý a již ve druhé minutě se střelecky prosadila Cvrčková, která svůj brejk z pravé strany zakončila střelou pod břevno 1:0.  Rychlá branka nám moc nepomohla a hra se nám moc nedařila. Jak čas plynul, měli jsme problém hlavně ve středu hřiště, kde jsme ztráceli hodně míčů. Hosté začali získávat  mírnou převahu, kterou korunovali vyrovnávací brankou. I nadále byly jejich brejky hodně nebezpečné, ale naštěstí bez brankového vyjádření.  Nerozhodným výsledkem skončil i první poločas.

O přestávce jsem opět musel zvýšit hlas, protože většinu prvního poločasu jsme  ,,prospali“ .  Náš herní projev byl v druhém poločase mnohem lepší, ale naše slabina je proměňování šancí. Stejně jako v minulém zápase, šance si vypracujeme, ale  zakončení řešíme nepřesně a pomalu – bohužel. Soupeře jsme začali přehrávat, vytvořili si min. tři ,,megašance“ , ale bez brankového efektu. A když ani soupeř svojí jedinou šanci v druhém poločase  neproměnil, skončil zápas spravedlivou remízou.  S tím, co jsme předvedli nejsem vůbec spokojený ( hlavně v prvním poločase ). Náš herní projev není ideální, každý z hráčů musí zabrat, protože na mužstva z horní poloviny tabulky by tento výkon nemohl stačit ……..

1. třída sk.A, 14. kolo, sobota 13.4.2013, 08:45

FC Zličín 1:1 TJ Kyje