S Bohnicemi jsme se trápili celý zápas

V posledním podzimním domácím zápase jsme hostili mužstvo Bohnic, které se v tabulce nachází na posledním místě. Po dobrých výkonech z posledních zápasů se nám zápas vůbec nepovedl !

Přitom začátek zápasu nemohl být lepší. Již ve 2.min.rozehrával roh z pravé strany Šída, který posadil míč na hlavu Ďubašíka, který mířil přesně 1:0. Místo uklidnění a držení míče na zemi přišlo nesmyslné a pro mě nepochopitelné nakopávaní míčů. Zejména naši záložníci nebyli schopni podržet míč a dát hře nějakou myšlenku. A tak po zbytečné ztrátě ve středu hřiště podnikli hosté rychlý brejk a z následného závaru bylo vyrovnáno 1:1. Bohužel ani inkasovaná branka nás neprobrala a tak naše trápení pokračovalo. Zbytečné ztráty míče, nedůraz v osobních soubojích a minimální snaha o zrychlení hry, tím vším jsme se prezentovali v tomto zápase. I přes to jsme se dostávali i do zakončení, ale koncovka nás trápí od začátku soutěže a ani dnes tomu nebylo jinak !

O přestávce jsem musel zvýšit hlas, aby si mužstvo uvědomilo, že takto se hrát nedá. Bohužel naše ,,nakopávaná“ pokračovala i ve druhém poločase. Na poslední minuty jsme vysunuli na hrot Šibravu, aby svojí rychlostí dostal hostující defenzívu pod tlak a to se vyplatilo. V 65. min.jsme se ujali vedení díky Zimovi, který na 2x po závaru ve vápně vstřelil vedoucí branku 2:1 . Do konce zápasu se již jiné šance neurodily a tak jsme hodně šťastně zvítězili ! Jsem hodně zklamaný, protože po dobrých výkonech z posledních zápasů jsme selhali. V posledním kole jedeme na hřiště vedoucí Zbraslavi a jestli tam předvedeme podobný výkon, tak si odvezeme akorát pěkný debakl !

1. třída skupina B, 8. kolo, neděle 26.10.2014, 09:45

FC Zličín 2:1 Slovan Bohnice