S Bohemians Praha nakonec nerozhodně

Ve čtvrtek jsme z důvodu naší víkendové účasti na turnaji Aritmy předehrávali poslední jarní zápas s mužstvem Bohemians Praha, které v jarní části ani jednou nezaváhalo a porazilo i vedoucí mužstvo Aritmy !

Od začátku se hrálo ve vysokém tempu  a byl k vidění pěkný fotbal. Počáteční mírnou převahu hostí se nám dařilo postupně vyrovnávat. Ve 13. minutě jsme se dostali do vedení, když pěknou akci zakončila Cvrčková  1:0. Z vedení jsme se bohužel neradovali dlouho, prakticky z protiútoku hosté vyrovnali, když po sérii chyb několika hráčů i brankáře bylo vyrovnáno 1:1. Naštěstí obdržená branka nás nerozhodila a i nadále jsme byli velice aktivní. Dobrým pohybem a přesnou kombinací jsme zatlačili hostující mužstvo před jejich branku a první poločas se odehrál v naší režii. Bohužel naši místy až drtivou převahu se nepodařilo brankově  vyjádřit a tak nerozhodně skončil i první poločas.

I druhý poločas se hrál ve vysokém tempu, ale více ze hry měli hosté, kteří měli několik dobrých příležitostí ke skórování. Tu největší ve 41. minutě, když po závaru před naší brankou již míč směřoval do branky, ale dezorientovaný hráč hostí jí omylem míč vykopnul ! Tak se potvrdilo pravidlo nedáš – dostaneš . Podnikli jsme rychlý brejk , který pěkným gólem zakončila opět Cvrčková , která prokázala svůj přehled v zakončení 2:1. Hosté byli tímto vývojem zaskočeni a naši hráči se snažili vítězství  potvrdit. Ve 45. minutě po akci ze strany dostal míč na střelu Hnízdil, bohužel jeho střela z dálky skončila na tyči ! Do konce zápasu zbývalo pár minut, ale vítězství se nám udržet nepodařilo. Ve 47. minutě přišla zbytečná ztráta balónu ve středu hřiště a hosté šli v přečíslení na naši branku. Nabídnutou příležitost zužitkovali a bylo srovnáno na konečných 2:2. Zanedlouho se pískal konec a tak zápas skončil zaslouženou remizou. V posledním zápase mužstvo podalo velice kvalitní výkon a dokázalo si, že může hrát vyrovnané zápasy i s fyzicky vyspělejšími mužstvy.

2. třída skupina C, 18. kolo, neděle 05.6.2011, 13:45

FC Zličín 2:2 FK Bohemians Praha