Rozhodly poslední tři minuty

V neděli odpoledne za tropického počasí jsme sehráli na domácí půdě další mistrovské utkání a naším soupeřem byl tým z Vršovic.

V neděli odpoledne za tropického počasí jsme sehráli na domácí půdě další mistrovské utkání a naším soupeřem byl tým z Vršovic.

Hned před zápasem jsme museli látat sestavu, protože jak je zvykem, v tuhle dobu probíhají školy v přírodě. A tak jsme už poněkolikáté museli použít hráče z přípravek, kteří jsou naší velkou posilou a za to patří velký dík jim i jejich trenérovi.

Hned od začátku jsme se na soupeře vrhli. Jejich obrana ale fungovala opravdu dobře, takže jsme se nemohli dostat k zakončení. Soupeř se skoro nedostal před naší branku a tak se v první půli nic nestalo. O poločase si kluci šli rádi odpočinout, protože vedro bylo opravdu vyčerpávající. V kabině dostali další instrukce jak pokračovat a jak ohrozit branku soupeře.

V druhém poločase to kluci vzali za správný konec. Dodržovali pokyny trenéra a fotbal se musel i líbit, ale v koncovce jsme se nemohli stále prosadit. Do konce zápasu zbývaly asi tři minuty a pak to tam začalo padat, jak na běžícím pásu. Po vydařené kombinaci se dostal Michal k zakončení a nezaváhal. Po rozehrání ve středovém kruhu se hra hned posunula před soupeřovu branku a my jsme z toho vytěžili rohový kop (byl jich nespočet). Po rozehrání si hráč z Vršovic sám umístil míč do své svatyně a to je položilo. V samotném konci zápasu se rozběhl z vlastní poloviny náš stoper a sám zakončil své sólo krásnou brankou.

Musím pochválit celé mužstvo. Ukázali se v dobrém světle hlavně v druhé půli. Dokázali hrát celých 60 minut i v tom vedru a to se jim vyplatilo.

 

 

Sestava: Jíra – Vacek, Málek „C“, Kubina Martin, Biersak, Kotas, Gothard, Cvrček, Smetana, Duben, Kubina Michal

Střídali: Pešek, Malý

 

Branky: Kubina Michal, Biersak, Málek