První výhra v sezóně byla sladká

„Neřiď se podle tabulky!“ Takhle by se dal nazvat duel proti Admiře. Admira od začátku sezóny neinkasovala ani 1 gól a měla plný počet bodů. My naopak inkasovali 17 branek a měli na kontě 0 bodů. Admira podcenila náš celek a zaslouženě prohrála.

Admira vůbec nezačala špatně. Naopak nás tlačila a my se zase jen trápili. Ve 2. minutě přišel z pravé strany nebezpečný centr po chybě Tichého, který hosté nedokázali využít. V úvodních minutách se hra odehrávala uprostřed a byla plná nepřesných přihrávek. Hosté těžili především z dlouhých výkopů golmana a my z přihrávek na hbité útočníky. V 9. minutě předvedli hosté pěknou kombinační akci, kterou zakončili střelou do pravé tyče. Ve 14. minutě hosté opět zahrozili z pravé strany  Centr však přeletěl všechny, ale i tak se hosté dokázali díky pěkné kombinaci dostat do zakončení, které skončilo vedle. V 15. minutě nádherná kolmá přihrávka na kapitána hostí, který obešel Koubu a z brankové čáry vykopával Kotchera. Ve 22. minutě hosté zahrávali nebezpečný přímý kop, který nedokázali dostat mezi tyče brankové konstrukce. Ve 31. minutě hosté zahrávali první rohový kop, ze kterého ale nic nebylo. Ve 35. minutě přišla na řadu naše první akce. Rohový kop, který gólem ale neskončil a z následná akce dopadla jen přestřelenou brankou. Ve 39. minutě z naší první vážnější akce padl gól. Pěknou kombinaci začal Nožička, míč dále putoval k Tichému, který posunul na Portycha a ten nádhernou kolmicí vyslal do samotného úniku Nožičku, který si mazácky poradil a přehodil brankáře 1:0.

V 54. minutě hosté rozehrávají další rohový kop, který ale opět nevyužívají. V 57. minutě po přímém kopu hostů se balon odrážel v našem malém vápně, ale naštěstí jsme zabránili této hrozbě. V 59. minutě další roh hostů, který už dokázali využít. Nebráněný Blažek na malém vápně pohotově uklidil míč do sítě 1:1. V 60. minutě další roh hostů, který odvrátil Kotchera. V 67. minutě po zaváhání obrany hostů se do slibné akce dostal Kotchera, jeho střela však orazítkovala břevno. V 70. minutě další rohový kop hostů, který gólem neskončil, naopak hosté faulovali. V 71. minutě dostal Hodboď červenou kartu. V 74. minutě hosté rozehrávají další rohový kop, který gólem opět neskončil. V 79. minutě po hrubé chybě golmana Admiry mohl skórovat Tichý, ale netrefil branku. V 81. minutě střílel Bous vedle branky. V 83. minutě po nádherné přihrávce od Bouse, Tichý skóruje 2:1. V 88. minutě se nám naskytla další šance z přímého kopu před brankou Admiry, ale Landa střílel nepřesně.

Poděkování panu trenérovi Mamurovi (Admira), realizačnímu týmu, divákům a hráčům z Admiry:

Oč jde? V prvním poločase odpískal rozhodčí pár ofsajdů i faulů, které ať už byly či nebyly. To nemohu posoudit, ale rozhodčí je na hřišti pánem a vulgarismy do fotbalu nepatří. Trenér Admiry se cítil ukřivděný, že nám rozhodčí nadržují. Abych to pojal objektivně, ne vždy se můžeme spokojit s výroky rozhodčích, ale touto cestou, co předvedla Admira, to nejde. Pan Mamurov neudržel nervy na uzdě a začal vulgárně pokřikovat, jako bychom byli někde, s prominutím, v prasečinci. Diváci z Admiry se s chutí přidali. Poté už to bylo jak domino. Chytli se i hráči a na hřišti byl chaos (ne na naší straně, my si to upřímně užívali). Rozhodčí se po právu neudržel a začal rozdávat žluté karty, které s lítostí nemám zaznamenané. V prvním poločase padla minimálně 1. V druhém poločase byl 15 minut klid, poté se už začalo zase vulgárně pokřikovat. Rozhodčí rozdal minimálně 4 žluté karty z toho 1 červenou pro hráče a 1 červenou pro trenéra Mamurova. Kdyby pan Mamurov potlačil své nervy, jeho svěřenci by hráli určitě jiný fotbal a nespoléhali jen na vulgární výroky. Tímto Vám pane trenére děkujeme, že jste svůj tým znemožnil a nám dal šanci vyhrát tento celkem vyrovnaný souboj.

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 4. kolo, neděle 11.9.2011, 17:00

FC Zličín 2:1 FK Admira Praha