První halový turnaj v hale na UMT v Milovicích

V neděli se obě naše mužstva starších přípravek zúčastnila halového turnaje na pěkné UMT v Milovicích. Dopoledne hrálo naše B mužstvo a odpoledne hrálo A mužstvo.

V neděli se obě naše mužstva starších přípravek zúčastnila halového turnaje na pěkné UMT v Milovicích. Dopoledne hrálo naše B mužstvo a odpoledne hrálo A mužstvo.

B mužstvo : během celého turnaje bylo mužstvo pod velkým tlakem a měli jsme problémy s pohybem i míčovou technikou. Kluci se snažili, ale individuální chyby nám vzali jakoukoli naději na dobrý výsledek. Některé pasáže nebyly špatné a musím ocenit snahu některých hráčů, ale stále je co zlepšovat a tvrdě makat.

Naše výsledky : s FK Pěnčín-Turnov 2:3, Loko Vltavín 0:3, Sokol Luštěnice 2:6, SK Poříčany 1:5. Celkově jsme skončili na posledním 5. místě.

Sestava: Forejtek, Janouch, Urlas, Šibrava, Mattes, Vinš, Pilous, Stemberk, Šída

A mužstvo : dopolední skupina byla velice kvalitně obsazená a přes konečné páté místo jsem s naším herním projevem celkem spokojen, protože jsem chtěl od hráčů hru jen po zemi již od brankáře. Hráči se snažili a několik branek jsme obdrželi po naší nerozhodnosti a nepřesnosti při rozehrávce. Navíc se turnaje kromě mužstva Motorletu zúčastnili hráči r.narození 00. Celý turnaj jsme střídali dvě čtyřky a myslím, že si dobře zahráli všichni hráči. Příjemným překvapením pro mě byl výkon Michala Stříbrného, který celý turnaj odehrál s velkým přehledem a věřím, že v tomto výkonu bude pokračovat.

Naše výsledky : s FK Pardubice 1:3, SK Motorlet 4:3, AFK Milovice 0:3, FŠ Chlumec n.Cidlinou 2:3, SK Benátky 0:3 Celkově jsme skončili na 5.místě.

Sestava: Lednický M., Bartoška, Hnízdil, Smetana, Kliment, Cvrčková, Stříbrný, Kolář, Lednický Matyáš