PRVNÍ DOMÁCÍ PORÁŽKA NEVADÍ

Zatímco v září náš tým v Kbelích vysoko prohrál a vůbec na soupeře nestačil, v páteční odvetě 9. října 2015 předvedl mnohem srdnatější výkon.

Zatímco v září náš tým v Kbelích vysoko prohrál a vůbec na soupeře nestačil, v páteční odvetě 9. října 2015 předvedl mnohem srdnatější výkon.

Kbely se sice tlačily do útočení, nicméně naše obranná hra byla poměrně kvalitní, hodně střel jsme dokázali zablokovat a gólmani se také nemusejí stydět. V celkovém součtu jsme sice prohráli (ne však nijak dramaticky), ale v naší hře se daly vypozorovat úseky, kdy jsme byli schopni držet míč na svých kopačkách a přihrávkami v pohybu ho protivníkovi nepůjčit. To je přesně způsob, kterým bychom se chtěli prezentovat v budoucnu, a cesta, po které chceme jít.

Dnes se nebudu o každém hráči dlouze rozepisovat a známkovat, viděli jsme všichni, jak se komu dařilo. Každý si odehrál to svoje, tradiční střelci skórovali jako obvykle a působili jsme dobře i jako tým. Věřím, že to bude dál pokračovat…

V zimním přípravném období nás čeká hodně turnajů, na které jsme přihlášeni. Moc se na to těším, ale jak jsme již viděli loni, určitě nás čeká několik přemotivovaných trenérů, kteří jsou schopni kvůli výsledku děti i rozbrečet a svým řevem otrávit všechny kolem. Tak si jen přejme, aby jich bylo co nejméně.

 

Branky dali:

Míša Folprecht 5, Míša Hornof 2, Fanda Poupě 1, Adam Procházka 1

 

Trenér Václav Škarda

 

fotky ze zápasu najdete na :

http://petrvana.cz/index.php?album=kbely/2015-malidraci-zlicin2