První body v soutěži a zcela zasloužené

Po třech kolech jsme měli na kontě hrozivou nulu ! A tak jsme se v Kyjích chtěli poprat o body – a to se nám nakonec podařilo.

Po třech kolech jsme měli na kontě hrozivou nulu ! A tak jsme se v Kyjích chtěli poprat o body – a  to se nám nakonec podařilo.

Za krásného počasí na místním pažitu jsme do zápasu vstoupili velice aktivně. Od první minuty jsme udávali tempo zápasu a domácí defenzíva nevěděla kam dřív skočit. Dobře jsme kombinovali, neustále jsme byli v pohybu , konečně vše bylo jak má být a jak to má vypadat. Skóre jsme otevřeli již ve třetí minutě, když se trochu šťastně trefil z přímého kopu Muller. Vedoucí branka nás povzbudila a i nadále jsme byli velice aktivní. Domácí podnikali rychlé brejky, které se snažili zakončit střelou, ale jejich dvě šance naštěstí šly mimo naší svatyni a ostatní vyřešil brankář Forejtek. Když se hra začala vyrovnávat, udeřili jsme podruhé. Ve 24. minutě, si domácí brankář srazil dobrý centr Hnízdila do branky 0:2. Za dvě minuty jsme přidali třetí gól, když závar před brankou využil Kolář – 0:3. Tímto skóre skončil i první poločas. O přestávce jsme si řekli, že musíme i nadále hrát velice aktivně a  nehledět na naše vedení. Oproti minulým zápasům byla vidět na hráčích ohromná chuť  se o výsledek zdravě poprat .

I druhý poločas byl v naší režii a když jsme ve 38. min. zvýšili na čtyřbrankový náskok, bylo o výsledku rozhodnuto. Další gól přidal v brejku opět Kolář, když pěkným lobem přehodil vybíhajícího gólmana 0:5. Asi nejhezčí gólová akce v zápase byla v 60 minutě. Stemberk svým důrazem vybojoval míč, zatáhl míč k čáře a zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Klimenta. Ten nezpanikařil a placírkou ,,uložil míč do šibenice“- paráda 0:6. Tímto výsledkem zápas skončil.Dnes si zaslouží pochvalu celé mužstvo. Byl to velice kvalitní výkon, který byl podložen i fotbalovými kvalitami. Nerad chválím jednotlivce, ale dnes musím udělat výjimku. Vojta Stemberk odvedl na hrotu skvělý výkon a konečně odvedl to, co po něm požaduji – Vojto, dávám palec na horu. Věřím, že se nám i v dalších zápasech, které nás čekají podaří zopakovat minimálně stejný výkon.

I. třída sk. A, 4. kolo, neděle 25.9.2011, 11:00

TJ Kyje 0:6 FC Zličín