Propadák v derby se Stodůlkami !

V prvním jarním domácím zápase jsme v ,,sousedském“ derby hostili mužstvo Stodůlek. Z podzimního zápasu jsme odešli s debaklem a tak jsme měli co oplácet !

V prvním jarním domácím zápase jsme v ,,sousedském“ derby hostili mužstvo Stodůlek. Z podzimního zápasu jsme odešli s debaklem a tak jsme měli co oplácet !

Bohužel, už začátek zápasu naznačil, že nás nečeká vůbec nic lehkého a navíc náš přístup byl hodně vlažný. Bohužel již v 6. min jsme inkasovali po ztrátě a rychlém brejku 0:1. V 10.min. jsme poprvé zazlobili i my, když Vinš uvolnil Kartáka, ale s jeho střelou si hostující gólman poradil. O dvě minuty později to zkoušel střelou zpoza vápna Šída, ale i s jeho střelou neměl hostující gólman více práce. V 17. min. se do vápna dostával Votava, ale byl faulován a měli jsme výhodu pokutového kopu. K jeho provedení se postavil Vitarigov, který nezaváhal 1:1. Důležitý moment přišel ve 24.min. ,kdy hosté podnikli brejk po pravé straně a po následném centru se jim podařilo rozvlnit síť za zády našeho brankáře. Dle našeho názoru ( ale i trenéra hostí), byl zakončující hráč v postavení mimo hru, které mu i signalizoval pomezní rozhodčí ( laik). Bohužel rozhodčí to ze středového kruhu viděl jinak a branka platila 1:2 !!!  Tento moment nás hodně rozhodil a do konce poločasu jsme nebyli schopni se dostat do tempa a v naší hře chyběla přesnost a hlavně pohyb !

Druhý poločas byl jako špatný sen ! Hned po dvou minutách jsme vyrobili ohromnou chybu ve středu hřiště a hosté toho využili , v brejku 1:3. Ještě v té samé minutě,  hned  po rozehrání jsme ztratili míč a hosté bez problému zvýšili na 1:4! Poslední ,,direct“ jsme inkasovali ve 41.min. kdy  jsme opět propadli ve středu hřiště a hosté v přečíslení tři na jedno zvládli 1:5. !!! Naší hře chybělo snad vše, co by mělo v tomto věku a na této úrovní být a chvílemi jsem myslel, že hrajeme za kategorii přípravek . Nebyli jsme schopni vůbec ničeho, dát si dvě přihrávky za sebou, pohyb, přistupování k hráčům, doopravdy vůbec nic …! Náš zmar vyvrcholil v 63.min. kdy jsme měli výhodu p.k. za ruku, kterou hosté zahráli ještě před pokutovým územím ( !!!). K její provedení se postavil opět Vitarigov, ale jeho střela šla vysoko nad ! Asi  nemá cenu tento zápas více rozebírat a pitvat se v tom, ale bylo by  dobré, kdyby si to uvědomili všichni aktéři, kteří v domácím dresu nastoupili, protože tento výkon byl hodně ostudný. Máme před sebou dvojzápas s mužstvy ze samého čela tabulky, takže kluci nemají co ztratit, ale můžou jen překvapit. Ale jak to bude, záleží jen na nich, jak k tomu přistoupí.

1.A třída skupina B, 13. kolo, neděle 17.4.2016, 11:30

FC Zličín 1:5 Sokol Stodůlky

Branky 16. p.k. Vitarigov - 5. 23. a 37 Hábl, 37.Mládek, 41.Vohralík
Žluté karty 40. Vitarigov, 44. Šída - 40. Kozel
FC Zličín Budský - Bartoška, Mattes, Berky, Žídek, Vinš, Šída, Macek, Votava, Holler, Vitarigov, Karták
Rozhodčí Orlov
Diváci 25
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Budský Lukáš 70 5 0 0
Macek Vojta 70 0 0 0
Žídek Tomáš 70 0 0 0
Mattes Martin 70 0 0 0
Berky Michal 70 0 0 0
Jiří Vinš 70 0 0 0
Vitarigov Rašíd 70 1 1 0
Votava Tomáš 70 0 0 0
Holler Patrik 70 0 0 0
Šída Daniel 70 0 1 0
Karták Tomáš 70 0 0 0
Domácí Hosté Výsledek
FC Háje Jižní Město SK Ďáblice 8:0
FK Řeporyje - Praha 5 FC Přední Kopanina 0:1
SK Střešovice 1911 B Spartak Kbely 4:2
TJ Březiněves FK Újezd nad Lesy 2:8