Prohra , se vztyčenou hlavou na Hájích.

V dalším kole jsme jeli na hřiště jednoho z kandidátů na postup FC Háje. V tomto zápase jsme neměli co ztratit a tak jsem nabádal hráče, ať se o výsledek poperou s maximálním nasazením a na co nestačí fotbalovou, ať nahradí bojovností a nasazením.

Začátek zápasu jsme opět nezvládli .Domácí mužstvo velice dobře kombinovalo a již ve 2. minutě se ujalo vedení po pěkné kombinační akci. I nadále byli domácí na koni a na naší branku se valil jeden útok za druhým. V 10 minutě to již bylo 2:0 a v tu chvíli to vypadalo na debakl. Naštěstí naše mužstvo ze sebe shodilo počáteční ostych a v brejcích začali ohrožovat domácího brankáře, který se mohl do té doby opalovat. V 18 minutě byl na polovině faulován náš záložník , k míči se postavil Müller a krásnou střelou do šibenice vstřelil kontaktní branku na 2 : 1.Tato branka nás nastartovala a naši mladí útočníci stále častěji proháněli domácí obránce, kteří byli i o dvě hlavy vyšší. Skóre se mohlo měnit ještě jednou, když Cvrčková uvolnila Hnízdila, který letěl na domácího gólmana, ale ten v časným vyběhnutím situaci bravurně zachránil. A tak za stavu 2 : 1 v náš neprospěch se odcházelo do kabin. V druhém poločase domácí hráči byli opět velice aktivní, ale naše defenziva fungovala velice dobře a co prošlo, vychytal opět velice dobře chytající Jíra. Naše dvě brejkové příležitosti gólem neskončily, ale zejména při té druhé, kdy z křidla odcentroval Hnízdil a Stemberk jen o vlásek na balón nedostal a tím nemohl doklepnout do prázdné brány! Zbývalo necelých deset minut do konce a v hlavě už jsem přemýšlel na přeskupení a podpoření naší ofenzívy, když přišlo jedno z mála zaváhaní v defenzívě a nedůsledné krytí před brankou a domácím se podařilo dopravit míč do sítě a tím bylo o výsledku rozhodnuto. Domácí ještě jednou překonali naší defenzivu a zápas zcela zaslouženě vyhráli. Své borečky musím pochválit, protože favorita zápasu velice potrápili a nasazení,bojovnost ,srdíčko- to vše tam bylo a takhle se bojuje o záchranu…………..