Prohra s posledním Braníkem

Zasloužená prohra na hřišti posledního Bráníka

Do Bráníka jsme jeli s nadějí, že pokud vyhrajeme, dostaneme se do relativního klidu a dle rozlosování soutěže i z teoretické možnosti sestupu. Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale s množstvím nepřesností. Zápas provázelo hodně soubojů a nakopávaných míčů, což nebylo moc ke koukání. Ale hra měla náboj, oba týmy věděly, že jde o moc. Opět jsme měli hodně příležitostí, ale proměnili jen jednu. Ve 37 minutě poslal Marek Bous křížný míč na Petra Bahenského, který zakončil přes padajícího brankáře hostí. Do konce poločasu se již nic nestalo a to i přes další vyložené šance. O poločas jsme si pověděli něco ke hře. Bohužel naše plány byly narušeny v 50 minutě, kdy po souboji na rohu velkého vápna dostal náš hráč Jan Malý červenou kartu. Z trestného kopu jsme inkasovali vyrovnávající branku. Celé situaci předcházelo vyklizení středu hřiště. I přes další šance, které jsme měli, ale nevyužili, nás soupeř potrestal a prohráli jsme 1:4. Tím jsme si velmi zkomplikovali boj o záchranu. Teď musíme zabrat a bodovat v utkáních, která budou velmi těžká!

Kasa.cz přebor dorostu - Praha, 19. kolo, neděle 28.4.2013, 17:00

ABC Braník 4:1 FC Zličín

Branky FCZ: 37´Bahenský
Žluté karty FCZ: 50´ Potych
Červené karty FCZ: 50´Malý
FC Zličín Kouba-Rabas,Malý,Svoboda,Bous M.-Černý-Stoyka,Neužil(60´Fuksa),Bahenský-Bous F.,Portych