Prohra béčka v Modřanech

V sobotu se béčko utkalo na hřišti Modřan o další důležité body. Na pomoc přišel béčku z áčka Jan Roubíček a dva dorostenci.

V sobotu se béčko utkalo na hřišti Modřan o další důležité body. Na pomoc přišel béčku z áčka Jan Roubíček a dva dorostenci.

Hned 3. minuta rozhodla vývoj utkání, kapitán domácích se po autovém vhazování obtočil kolem Sadiba Maného a z nepovedeného centru byla gólová střela, která se skoro od brankové čáry snesla na zadní tyč za záda Rosendorfa. Domácí hrozili především z rohových kopů, které kopali velmi dobře. Jinak měli domácí jen dvě střely, které Rosendorf vyrazil na roh. Na druhé straně unikl Zbožínek a přihrál Francovi, ten však nedokázal míč dopravit do branky domácích. Na konci první půle unikl Rajský, ale mířil vedle.

 

V druhé půli domácí úplně fyzicky odpadli, za zaznamenání snad stojí jedna jejich střela, kterou náš brankař vyrazil na roh a jedna, která byla nadvakrát tečována, ale Rosendorfa nepřekonala. Šance jsme si vypracovali, ale ani Rajský, který si míč vybojoval po důrazu nedokázal trefit branku, tak především Cvetkovski, který v jasné příležitosti volil přihrávku místo střely, ale domácí obrana odvrátila.

 

Škoda, v Modřanech se dalo bodovat ( i když jisté pochybnosti panovali o úplné férovosti a nestrannosti, díky výkonům pomezních rozhodčích Poustky a Ptasznika).

 

Sestava: Rosendorf - Kučera, Koreš, Krejčí, Kočí - Rejchrt (60. Nožička), Roubíček, Franc (66. Cvetkovski), Sadibo Mané - Rajský, Zbožínek