Prodlužujeme šňůru výher

Úvod utkání jsme začali jako v posledních 4 zápasech skvěle ale konec první a začátek druhé půle byl otřesný. Zápas se v závěru zdramatizoval, kdy v posledních 15 minutách jsme inkasoval 2 branky. Utkání jsme však dotáhli do vítězného konce.

Během úvodních minut jsme se oťukávali a hra se odehrávala ve středu hřiště. V 11. minutě se do slibné šance, po zaváhání hostující obrany, dostal Jícha, ale jeho slabou střelu golman chytil. Až do 24. minuty se opakoval scénář z úvodu utkání, ale střeleckou nemohoucnost přerušil Landa, který po akci Portycha zakončoval nekompromisně pod břevno 1:0. Ve 27. minutě se do výborné šance dostal Portych, po nádherné akci Tichého, ale golman bravurně vyrazil. Ve 30. minutě nebezpečně vyvíjející akci hostů překazil výborným zákrokem Kučera. Ve 31. minutě po výborné akci Kotchery po pravé straně se do vyložené šance dostal Tichý s Portychem, kteří ani nadvakrát nedokázali brankáře překonat. Z následného protiútoku po pravé straně se do vyložené akce dostával hostující útočník, kterému ale chyběl metr na to, aby zakončil. Ve 37. minutě z prvního rohového kopu padl gól, který nádhernou hlavičkou dal Kučera 2:0. Rozhodčí ukončil první poločas za stavu 2:0.

Na začátku druhé půle hosté začali tlačit a naše obranná linie byla rozhozena. Meteor se dostával ke střelám, které však končily mimo. V 51. minutě hosté vstřelili branku, kterou ale rozhodčí kvůli ofsajdu neuznal. Do 63. minuty byla hra plná nepřesností a oba týmy si nedokázali nahrát, až v 64. minutě se po vzdorování probíjel do nebezpečné situace Tichý, ale golman ho opět vychytal. V 69. minutě se dokázal prosadit Portych, po nádherné akci Kotchery, který Portycha našel pěknou přihrávkou na malé vápno a Portych už neměl problém doklepnout míč do branky 3:0. V 73. minutě se do šance dostali hosté, ale jejich střela byla nepřesná. V 75. minutě se hosté konečně dočkali a po chybě Bouse se dokázali prosadit a zkorigovali skóre na 3:1. V 80. minutě se ve vyložené šanci ocitl Kotchera, ale golman drží šance hostů nad vodou. Vzápětí se do podobné šance dostali hosté, ale naložili s ní velice špatně. V 82. minutě zápas nabírá na dramatičnosti, hosté snížili na 3:2, po chybě domácí obrany, která se snažila zahrát útočníka do ofsajdu, ale bohužel se zapomněl Rabas.

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 10. kolo, neděle 23.10.2011, 15:30

FC Zličín 3:2 FK Meteor Praha VIII B