Přípravka si připsala výhru na Junioru

Mladší přípravka "B" se v dalším utkání utkala s týmem Junioru "B".

Mladší přípravka

Tentokráte bylo naše mužstvo starší, soupeř hrál zápas s ročníkem 2004. Od začátku jsme se ujali otěží zápasu a jasně jsme ukázali kdo bude diktovat tempo. Soupeř v první půli ani jednou neohrozil naší branku. To naši hráči se činili, ale zřejmě si nasadili kopačky obráceně, protože většina střel končila vedle nebo v náruči hostujícího brankaře. O přestávce byla v kabině velká bouřka, protože náš výkon neodpovídal představám trenérského tria. Metoda a lá Alex Ferguson se v druhé půli vyplatila, šli jsme mnohem odhodlaněji do zakončení a domácí přestávali stíhat. Jednu z akcí zastavili rukou ve vápně a Marek Pešek si s penaltou s přehledem poradil. Poté se po rohu míč odrazil k Markovi Peškovi a ten z 12 metrů vypálil přesně k tyči a vedli jsme už o dvě branky. Pět minut před koncem po přihrávce Matyáše Fliegera se prosadil přesnou střelou kapitán mužstva Martin Kačerovský a uzavřel skóre na 0:3.

V dnešním zápase nás potěšila výborná obrana, soupeři jsme dovolili jen 3 rohy, ale hlavně žádnou střelu na branku - pro Adama Rohovského to dnes byl docela nudný zápas, své kvality bude muset prokazovat jindy. V obraně hrající Pešek, Forejtek, Korynta a zbytek týmu, který se vracel ze zálohy ukázali jak bránit - pozičně, osobně, ZODPOVĚDNĚ, přesně tak jak to má být. Mezihra a hra zálohy byla dobrá, přihrávali jsme si přesně a dostávali se do zakončení. Jestliže jsme dnes chválili naší defenzivu, musíme hanět náš útok - hrajeme bez zápalu, bojíme se, vypojujeme se ze hry a naše zakončení je žalostné, musíme zvednout ukazováček a zahrozit, protože dneska Ellen Klomínková, Honzík Šilhán, Nikita Rožko a Nikita Zykov nepředvedli žádný zářný výkon. V týdnu se budeme muset zaměřit na zakončení a proměňování šancí a taky pracovat na větším klidu při zakončení.

Sestava FC: Rohovský - Korynta, Forejtek - Jiras, Veverka, Kačerovský "K" - Šilhán, Klomínková

střídali: Pešek, Flieger, Rožko, Zykov

Góly: 2x Pešek, Kačerovský

2. třída skupina B, 5. kolo, sobota 02.10.2010, 08:30

Junior Praha B 0:3 FC Zličín

SK Ďáblice Sokol Dolní Počernice 22:0
SK Modřany TJ Spartak Hrdlořezy 2:8
Avia Čakovice FC Čechie Uhříněves 0:7