Přípravka poprvé vysoko prohrála

Přípravka poprvé výrazně prohrála. Skóre 10:0 je kruté, ale možná bude administrativně upraveno v náš prospěch. Míra Novák v brance zářil.

Přípravka musela už v týdnu řešit kardinální problém, Adam Rohovský, brankař našich nejmladších fotbalistů onemocněl a tak jsme povolali do zbraně Míru Nováka z přípravky "A".  Tímto bych chtěl poděkovat především rodičům Míry, kteří nám výraznou měrou pomohli, tím, že obětovali svůj volný čas, zůstali v Praze a Míru nám "půjčili". Další nemoci vyřadili ze hry Matěje Veverku a Vojtu Lanžhotského.

Domácí byli jaksi fyzicky disponovanější, než je obvyklé na věk 6, 7, 8 letých dětí. Celkem nám zůstával rozum stát, jak takovéto mužstvo, kde byli už opravdový fotbalisti mohlo v předchozích dvou zápasech prohrát a mít skóre 0:12. Proto rodičům, jejichž děti nejsou vzrůstem vysoké doporučujeme přestěhovat se do Dolních Počernic, protože buďto je to místním mikroklimatem, či zázračnou vodou či jakýmkoliv jiným kouzlem Vaše děti 6, 7-leté děti získají muskulaturu a výšku desetiletých dětí v cuku letu.

Nicméně vstoupili jsme do utkání celkem odhodlaně, dlouho jsme se bránili, Martin Kačerovský zábránil gólu jen za cenu ruky a byla z toho penalta, kterou však Míra Novák parádním zákrokem zneškodnil. Domácí našeho super brankaře překonali až v 10. minutě. Do konce druhého poločasu domácí skórovali ještě 4x, ale nadřeli se hodně, přesné statistiky jsem si nevedl, ale Míra Novák svými zákroky držel skóre na přijatelné úrovni (za první poločas zneškodnil asi tak 20 střel, z toho asi tak 10 jistých gólů).

Do druhé půle domácí nastoupili bez těch superdětí, ovšem až po konfrontaci. Přesto nás opět přehráli a přidali dalších pět gólů. Malou náplastí nám může být, že v nesoutěžních penaltách naši borci (díky Mírovi v brance) vyhráli.

A tak po zápase byli domácí vítězi, Míra Novák skvělým brankařem, který uhranul i domácím rodičům hráčů a speciální cenu za záchranu zdraví a morálního kreditu domácího vedoucího by měla dostat kapitánka našeho mužstva a kapitán domácích, kteří svojí přítomností v kabině rozhodčího zabránili ataku tohoto člověka našimi trenéry (ať už slovního či fyzického).

Sestava: Novák - Pešek, Forejtek - Flieger, Kačerovský, Jiras - Klomínková "K", Šilhán

střídali: Rožko, Korynta, Zykov

Příští týden nás čeká Radotín, který je zatím suverénní a své soupeře poměrně výraznými výsledky drtí.

2. třída skupina B, 3. kolo, neděle 19.9.2010, 13:15

Sokol Dolní Počernice 0:3 FC Zličín

Junior Praha B TJ Spartak Hrdlořezy 1:16
SK Ďáblice FC Čechie Uhříněves 5:1
SK Modřany FC Přední Kopanina B 3:2
Avia Čakovice SC Radotín 0:12