Přihlaste své děti na Vánoční fotbalový den (4. ročník)

Čtvrtým rokem pokračujeme ve vánoční tradici sportovního dne pro všechny děti, které chtějí rodičům vyklidit domácnost před Vánoci.

Čtvrtým rokem pokračujeme ve vánoční tradici sportovního dne pro všechny děti, které chtějí rodičům vyklidit domácnost před Vánoci.

Vánoční fotbalový den
Kdy:
v sobotu 22. prosince 2019 od 9 do 15 hodin
Kde: sportovní hala Lužiny, Bellušova 1877/68, 155 00 Praha 13
Pro koho: bez omezení

Fotbalový trenér Richard Valoušek ve spolupráci s fotbalovým klubem FC Zličín pořádá čtvrtý ročník Vánočního fotbalového dne. Vítáni jsou všechny nadšené děti i dospívající, kteří chtějí zažít v předvánočním čase trochu společné zábavy, pohybu a sportu. Rodičům tak usnadníme přípravy na Štědrý večer, dáme prostor pro poslední nákupy a domácí úklid.
 
Den plný zábavy se uskuteční mimořádně kvůli uzavření haly na Zličíně ve sportovní hale Lužiny (Bellušova 1877/68, Praha 13) nedaleko stanice metra B. Věříme, že několikaminutová cesta od Zličína nebude překážkou, dorazíte v hojném počtu jako v minulých letech a navážete již na čtyři roky trvající tradici.
 
Zahájení programu bude v 9 hodin, přijít ale můžete kdykoliv až do 15 hodiny. Soutěžit se bude na řadě stanovišť v různých sportovních dovednostech, ne jen těch fotbalových. Zadovádět si tak mohou přijít všichni bez rozdílu věku, pohlaví či sportovního nadání. O zábavu se postaráme všem.
 
Vstupné je 100 Kč, každý další sourozenec 50 Kč. V ceně je svačina a odměna v podobě medaile. S sebou sportovní obuv, pohodlné oblečení a dobrou náladu. Po celý den Vaše děti čeká zábavný program.
 
Hlaste se na emailu richardvalousek@seznam.cz, napište jméno a věk dítěte. Děkujeme, těšíme se!