Překvapení se nekonalo!

V sobotu brzo ráno jsme vyrazili k poslednímu podzimnímu mistrovskému utkání na hřiště v Hostivaři.

V sobotu brzo ráno jsme vyrazili k poslednímu podzimnímu mistrovskému utkání na hřiště v Hostivaři.

 

Hned po příjezdu jsme pochopili, že nás čeká těžké utkání. Kluci z Hostivaře byli vyspělejší a pár z nich bych zařadil klidně do kategorie mladšího dorostu; pravděpodobně tam mají lepší vzduch, nebo že by voda (Botič).

Přesto kluci dostali pokyny, aby se nebáli osobních soubojů a snažili se předvést to, co předvedli minulé kolo. Bohužel se tak nestalo. Byli jako vyměnění. Soupeř byl lepší, důraznější, vytvářel si šance. My jsme se skoro vůbec nedostali k bráně soupeře a tak bylo otázkou času, kdy se soupeři podaří prolomit naší obranu. To se mu povedlo do konce první půle hned dvakrát.

Druhá polovina utkání kopírovala tu první. Až na to, že jsme dostali jen jednu branku a to z penalty. Dnes jsme zaslouženě prohráli. Čeká nás spousta práce, abychom se na jaře udrželi v první pětce. Přesto si myslím, že podzim nebyl zas tak špatný. Střídali se tam dobré zápasy s těmi špatnými, ale zisk dvaceti bodů nám nikdo nevezme.

Teď nás čeká zimní příprava, kde odehrajeme dva venkovní zimní turnaje. Jeden z nich je Mikulášský, kde naši borci můžou narazit na soupeře s velkým „S“, jako je Sparta nebo Slavia. Budeme jim přát, ať si z nich odnesou spoustu fotbalových zkušeností a zážitků.

 

Sestava: Jíra – Samuel, Duben, Málek, Kubina Martin, Biersak, Kotas „C“, Cvrček, Müller, Kubina Michal, Svoboda

Střídali: Gothard, Pešek