POZOR ZMĚNA - Vánoční den se uskuteční ve Sportovní hale Lužiny

Dobrý den, je mi to moc líto, ale zličínskou halu nám i přes veškerou naši snahu v pondělí ještě nezpřístupní, proto se bude Vánoční fotbalový den konat stejně jako v roce 2018 ve Sportovní hale Lužiny (Bellušova 1877/68, 155 00 Praha 13). Věřím, že to naposledy v tomto módu zvládneme. Hala je prostorná, rodiče mají tribunu k výhledu a odpočinku, je tam chodba a dost šaten. Loni to proběhlo skvěle, tak věřím, že to bude podobné.

Dobrý den,

je mi to moc líto, ale zličínskou halu nám i přes veškerou naši snahu v pondělí ještě nezpřístupní, proto se bude Vánoční fotbalový den konat stejně jako v roce 2018 ve Sportovní hale Lužiny (Bellušova 1877/68, 155 00 Praha 13). Věřím, že to naposledy v tomto módu zvládneme. Hala je prostorná, rodiče mají tribunu k výhledu a odpočinku, je tam chodba a dost šaten. Loni to proběhlo skvěle, tak věřím, že to bude podobné.
Pro ty, kteří pojedou MHD, je to pár zastávek metrem a kousek pěšky od stanice Luka nebo Lužiny. Budu se moc těšit v 8:30 v hale. My budeme mít halu od 8 hodin, tak to během 30 minut připravíme a budeme tam pro vás.
 
Díky a ničím nerušený víkend.