Povinné vítězství

Další kolo Pražského přeboru nám do cesty postavil tým z Újezdu nad Lesy. Domácí, kteří se krčili na posledním místě s námi dokázali poločas držet krok, ale po poločase jsme už otěže zápasu definitivně převzali a Ivan Merta se 2 zásahy vrátil do základní sestavy Zličína.

Ve 3. minutě dorážel Merta míč po rohovém kopu Radka Šourka, ale Havel v brance domácích neměl moc práce. V 11. minutě to Ivan zkoušel z trestného kopu, ale jeho pokus by se ujal snad jen v rugbyovém zápase. 16. minuta přinesla první střelecký pokus domácích, ale Moškovu střela bez problémů chytil Zajíček. V 18. minutě hasil Zajíček výborným zákrok zaváhání Šourka, Hladík ho neprostřelil. Ve 28. minutě si málem Šourek vstřelil vlastní branku hlavou, ale Zajíček míč vyskrábl na roh.

Do druhého poločasu jsme udělali jednu změnu za Zeleného nastoupil Zmeškal a právě on v 51. minutě se uvolnil a posadil míč na hlavu Merty, který míč umístil za záda Havla. V 65. minutě to zkusil z trestného kopu Zmeškal, Havla nepřekvapil, ale ten si při obtížném zákroku poranil loket a v 68. minutě musel střídat. Mladý Hlubuček nemusel téměř 20 minut nic obtížnějšího řešit, ale pak mu z rukou vypadl snadný míč, jako horký brambor, a Merta měl úlohu více než jednoduchou 0:2. V 90. minutě mohl Zmeškal navýšit skóre, ale jeho pokus Hlubuček pokryl.