Povedený rozlučkový zápas na Aritmě

V našem posledním soutěžním zápase právě končícího ročníku, jsme v sobotu 11.6.2016, odpoledne zajížděli do Vokovic, kde jsme na pěkném pažitu nastoupili proti místnímu SK.

Po trápení z minulého kola a navíc s absencí několika hráčů jsme byli v očekávání, jak tento zápas zvládneme. A musím říci, že zápas nás mile překvapil, protože mužstvo to poctivě odmakalo a i díky domácím to byl výborný zápas, který se musel líbit. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a několikrát jsme zahrozili v podobě zatažení Vinše, které zneškodnil domácí brankář, nebo Šída, který také byl v zakončení nepřesný . Během úvodní 20-minutovky jsme hráli prakticky jen na půlce domácích, ale opět ta naše koncovka ! Ve 29.min.přišla naše ,,pravidelná“ chyba ve středu hřiště, díky nepřesné rozehrávce a domácí se v brejkové situaci nemýlili 1:0 ! A o chvilku později mohlo být ještě hůře, domácí měli výhodu trestného kopu, Budský s námahou vyrazil, ale jen ke kopačkám domácího hráče, který se nemýlil – jenže se mával ofsajd ! Ve 31.min.se po levé straně prosmykl Votava, ale jeho prudká přihrávka před branku nenašla žádného našeho hráče. O dvě minuty později jsme se dočkali, po faulu jsme měli výhodu přímého kopu z rohu velké vápna. K jeho provedení se postavil Karták a jeho přetažený centr našel hlavu Šídy, který  do protipohybu gólmana vyrovnal na poločasových 1:1.

Z kraje druhého poločasu jsme měli štěstí, když po závaru v našem pokutovem uzemí, nešli domácí do vedení. Pak jsme zahrozili i my, když jsme dobře zapresovali  domácí defenzívu, ale střelu Bentsy domácí gólman se štěstím vyrazil a následné dva rohy jsme nevyužili. Ve 40.min. se dostal do brejku Bartoška, ale jeho křižná střela na zadní tyč šla jen o kousek vedle. Ve 50.min. jsme inkasovali podruhé, když jsme opět inkasovali z rychlého brejku 2:1. I nadále jsme byli aktivní a vyrovnat jsme mohli v 52.min.kdy jsme dobře zahráli standartku, ale nikdo z dobíhajících hráčů na míč nedoskočil ! O chvilku později se šikovně po levé straně prosadil aktivně hrající Votava, ale jeho střela byla sražená na roh, který hlavou nepřesně zakončil Berky. V 60.min.se nám podařilo vyrovnat. Před šestnáctkou domácích byl faulován Votava a k nařízenému trestnému kopu se postavil Karták, který svou střelu zatočil k pravé tyči – 2:2. V poslední minutě jsme mohli o remízu přijít. Domácí, kteri díky zahrání rukou, kterou rozhodčí přehlídl .,šli do brejku a střela skončila na tyči – uf ! A tímto výsledkem zápas skončil. Dnešní zápas se hodnotí velice dobře, protože díky oběma mužstvům se hrál velice kvalitní zápas. A naše přání, být do třetího místa je také splněn – takže chlapci, díky, odpočineme si a pak jedeme dál. Stále je co zlepšovat …. J.

1.A třída skupina B, 21. kolo, sobota 11.6.2016, 17:00

SK Aritma Praha B 2:2 FC Zličín