Postup jsme si zajistili až v samotném závěru.

Ve středu 16.9.2015 jsme v rámci 2. kola poháru PFS zajížděli na hřiště FK Zlíchov 1914.

Ve středu 16.9.2015 jsme v rámci 2. kola poháru PFS zajížděli na hřiště FK Zlíchov 1914.

V hodně kombinované sestavě, kdy dostali příležitost noví hráči, jsme nastoupili na hřišti účastníka 1.A třídy. Vstup do zápasu jsme měli dobrý. Už v 14 min. jsme po kombinaci po levé straně, kdy zatáhl míč po křídle Maxmillián a přesným přízemním centrem našel Vrkoče, který se nemýlil 0:1. Po vedoucí brance přišlo uspokojení na naše kopačky a domácí byli více než vyrovnaným soupeřem.

Druhý poločas začal smolně, protože v 51 min. jsme vyrobili úplně zbytečný faul ve vápně a pískal se p. kop, který domácí s přehledem proměnili 1:1. Ještě hůře bylo v 63 min., kdy po zaváhání v defenzívě dostáváme branku na 2:1. Tato branka nás trochu probrala a začali jsme více zlobit domácí defenzívu. O výsledku jsme rozhodli až v samotném závěru. V 85. min. jsme vyrovnali na 2:2 Drinou z penalty. Domácí, kteří byli zaskočeni,  ,,dorazil“ v 88. a 89. Šindelář, který z úniku po levé straně dvakrát zakončil přesně na zadní tyč a tím stanovil konečné skóre na 2:4 pro hostující celek. Ve třetím kole poháru nás čeká cesta na Zbraslav, proti místnímu SK.

Sestava FC : Rosendorf – Lindberg, Valoušek, Krejčí, Šindelář, Vrkoč, Merta, Huhta, Mamillián (25. Petrla,59. Zahálka) Drina, Barbosa da Silva.