POSLEDNÍ LETOŠNÍ TURNAJ A NÁDHERNÁ PODÍVANÁ SE STŘÍBRNOU PLACKOU :-).

V neděli 11.12.2016 - dopoledne jsme ve SH Zličín odehráli poslední turnaj letošní sezóny. Turnaj, na který budu já, hráči a rodiče dlouho vzpomínat.

V neděli 11.12.2016 - dopoledne jsme ve SH Zličín odehráli poslední turnaj letošní sezóny. Turnaj, na který budu já, hráči a rodiče dlouho vzpomínat.

Předem chci říct, že odehrát 6 zápasů v jednom dopoledni je pro ročník 2010 velmi náročné a obdivuji všechny týmy jak turnaj odehrály. První zápas hned v 8:00 je pro děti strašný :-) ale zvládli jsme ho, tým SK STŘEŠOVICE porážíme 2:0. V dalším zápase porážíme stejným výsledkem FAAZ ŘEPY. Po hodinové pauze, nás čekal první ostrý test AC SPARTA PRAHA - bílá, taktika připravena a Spartu, která do té doby nastřílela už 15 branek a žádnou neinkasovala, jsme po heroickém výkonu přejeli 5:0 !!! Zaplněná protější strana haly rodičů Sparty jen zírala, co dokážou ze sebe vymáčknout kluci ze Zličína !!! Kluci odehráli zápas nad možnosti svých sil a fandové Sparty jako opaření se dívali jak válcujeme jejich miláčky a po konci zápasu propukla snad největší euforie z řad hráčů, RODIČŮ, včetně mě za tu dobu co trénuji tento tým. Bylo to jak když vyhrajeme Mistrovství světa ))).  V tomto zápase hráli všichni skvěle ale to co předváděl Matyáš Douda to bylo něco neskutečného !!! Kluk, který Spartě nedaroval ani kousek prostoru a hlavně jeho zásluhou jsme dokázali Spartu porazit.A tři branky vstřelil David Rous a i jeho to byl nejlepší letošní výkon. Jsem rád, že i přes rivalitu se Spartou uznale rodiče Sparty zatleskali našemu výkonu. "Bohužel" tento zápas nás stál mnoho sil, ale přesto jsme dokázali ještě porazit SLAVOJ PODOLÍ - 6:0, FAAZ BARANDOV 3:1. V tu chvíli jsme věděli, že stříbro už nám nikdo nevezme a o zlato jsme si to v posledním zápase rozdali s AC SPARTA - rudá. Jak jsem již psal, sil bylo méně a méně a i hodinové pauzy mezi zápasy nebylo nic super pro kluky. Zápas jsme prohráli 5:1 a sen o zlatu se bohužel nepovedl. Kluci byli zklamaní, byly i nějaké slzy, ale vzali to statečně a u předávání medailí je čekal bouřlivý potlesk od všech zúčastněných týmů.

Byl to nádherný turnaj, ten, který ve mě opravdu dlouho zůstane a budu na něj vzpomínat velmi dlouho. Chci Vám kluci moc poděkovat, jste tým, na který jsem moc pyšný, tým, který před rokem začínal s fotbalem a dnes porážíme Spartu, Slavii, i kluky co jsou o rok starší, odehráli jsme i v soutěži velmi pěkné utkání a to je pro mě jako Vašeho trenéra, ta největší odměna. Fotbal je týmová hra a vy jste tým, který dokázal i v těžkém období držet při sobě a za to Vám patří můj veliký dík.

Nechci zapomenout na Vás rodiče bez Vaší pomoci, času a podpory by to opravdu nešlo a i Vás vidět jak máte úsměv na tváři, odcházíte ze zápasu turnajů a tréninků spokojeni, je pro trenéra  velká odměna.

Na závěr Vám chci všem popřát Veselé Vánoce, dětem hodně dárků, Vám rodičům aspoň částečný odpočinek od fotbalu, a do Nového roku ať všichni vkročíte tou správnou nohou.

Kouba Tomáš-Trenér