Poslední halový turnaj vyhrálo mužtvo Bohemians 1905

Tentokrát pro ročník 2002. Bohužel na poslední chvíli se odhlásilo mužstvo Střešovic a tak se turnaje V sobotu 26.3. jsme v naší zličínské hale pořádali poslední halový turnaj této zimní sezóny. účastnilo jen sedm mužstev. I přes tuto komplikaci byl turnaj dobře obsazen a měl dobrou sportovní úroveň.

Domácí mužstvo vstoupilo do turnaje proti mužstvu Řep a bez problému vyhrálo 4:1. Bohužel v dalších zápasech mužstvo nehrálo špatně, ale vždy doplatilo na nedůraznou koncovku. Šance, které neproměnili byly z kategorie 100% a nakonec je stály body i lepší konečné umístění. V zápase s Mladou Boleslaví jsme prohráli 1 : 3 a v zápase s FK Králův Dvůr jsme prohráli 1 : 2. V dalším zápase proti Avia Čakovice jsme nezaváhali a vyhráli 9 : 1 . Zápas s Duklou jsme začali špatně a již po dvou minutách jsme dvakrát inkasovali a konečné skóre  0 : 4 bylo pro nás milosrdné. V posledním zápase proti pozdějšímu vítězi mužstvu Bohemians 1905 jsme neměli co ztratit a začátek bohužel byl opět špatný . Po několika minutách jsme prohrávali o čtyři branky. Nakonec i přes hrozivý výsledek 3 : 10 s velice silným soupeřem, měl zápas solidní úroveň a domácí hráči i přes zřetelný úbytek sil se snažil dát do zápasu všechno.