Porazili jsme v DERBY Sokol Řepy

V neděli 16.3. jsme odehráli přátelské utkání proti Sokolu Řepy. Řepy nás pozvali na přátelské utkání a rádi jsme tuto výzvu přijali, protože náš turnaj v Hostivici byl zrušen pro nízký počet účastníků.

Se soupeřem jsme se dohodli, že budeme hrát jen na jedno hřiště a to 4x 15 minut. Během utkání jsme každou čtvrtinu zkoušeli jiného záložníka, abychom věděli na čem do budoucna jsme, této role se zhostili Kristian Komani, Matěj Jiras, Kristian Hodovanets a Marek Pešek. Navíc jsem po klucích a Ellen chtěl aby hráli určitým způsobem.

První čtvrtinu mělo naše mužstvo za úkol hrát na maximálně 3 doteky. To se nám docela dařilo, a kluci a Elí hráli ve svižném tempu. Nakonec první čtvrtina skončila 6:0.

Druhou čtvrtinu kluci dostali za úkol držet míč i za cenu toho, že třeba tolikrát neskórujeme a každou situaci si připravit tak aby přihrávka či střela byla úspěšná. Tento záměr se nám moc nedařil, přeci jen touha z dosažení branky byla vyšší než daný úkol a v brankových příležitostech jsme byli až příliš zbrklí. Výsledek druhé čtvrtiny byl 6:3.

Třetí čtvrtina a úkol dlouhé přihrávky po zemi. To se nám docela dařilo a nakonec tato čtvrtina skončila 5:3.

Do čtvrté čtvrtiny dostali kluci jen jeden úkol užít si to a zahrát si fotbal. Kluci a Elí se snažili a nakonec to skončilo 6:1 pro nás.

Kluci a Elí předvedli několik pohledných akcí, dobrou kombinaci, povedené kličky, některé z nich byli opravdu výborné a už i ve vysoké rychlosti, hromadu gólů. Jediné co nám činilo trochu problém bylo, že jsme hráli při útočné fázi hráli až moc u sebe, ale to přičítám tomu, že na halových turnajích jsou hřiště stísněná, ale do začátku soutěže tento problém rychle vymizí.

Střelci: 8x Horyna, 4x Pešek, Hodovanets, Komani, 2x Šilhán, Jiras

Sestava: Matějovský – Hodovanets, Jiras, Komani, Horyna, Šilhán, Posukan, Klomínková, Loskov, Pešek

Nakonec to skončilo 23:7 pro naše barvy.