POHÁDKA NEKONČÍ A POKRAČUJE MÁME DALŠÍ ZLATO!!!!!

Tak jako pohádky končí že dobro vítězí nad zlem tak i MY jsme tak trochu to zlo porazili.

Tak jako pohádky končí že dobro vítězí nad zlem tak i MY jsme tak trochu to zlo porazili.

Kluci  se po nedělním obědě schází u naší haly na Zličíně. Nejdříve nás ale musím  přesunout do vítězné kabiny z minulého týdne. Kabina v dolní části haly není naše vítězná, tak se přesunujeme do náší oblíbené kabiny a kluci, natěšení na fotbal, se převlékají do dalšího vítězného turnaje ale to nemohl ještě nikdo tušit a oni samotní už vůbec ne.

Byli jsme nalosování do těžší skupiny kdy jsme se postupně utkali s AFK SLAVOJ PODOLÍ, 1. FK PŘÍBRAM, ABC BRÁNÍK.

První utkání s PODOLÍM se dlouho držíme ale 2 minuty před koncem prohráváme 1:0, času je málo a já burcuju kluky, aby ještě zabrali a podařilo se srovnáváme na 1:1 a tímto výsledkem i utkání končí.Vyrovnání zařídil Vojta.

Další zápas nás čekala  PŘÍBRAM - nemohu si pomoci, ale ti snad sebou přivezli "dorostence" trochu kroutím hlavou, proč berou na turnaj 2009 o tři roky starší kluky?

Prohráli jsme 3:0, sami kluci si šli vyříkat do kabiny, co bylo špatné po prohraném zápasu -:)))))))))

Možná i to mě trochu nakoplo překopat kompletně rozestavení kluků, protože  jedině výhra by nás v posledním zápase s ABC BRÁNÍK poslala na utkání o medaile.

POVEDLO SE, VÍTĚZÍME 2:0 - branky Vojta, a Kuba Lukeš.

Postup do semifinále byl na světě a bohužel nám přisoudil velmi těžkého soupeře - ČAFC PRAHA - tým, který druhou skupinu suverénně vyhrál a neinkasoval ani jednu branku.

VĚDĚL JSEM, ŽE JEDINÁ ŠANCE, JAK USPĚT, JE ZŮSTAT V ROZESTAVENÍ Z PŘEDCHOZÍHO ZÁPASU S BRÁNÍKEM A HRÁT NA BREJKY. A JEDEN Z NICH SE UJAL - ONDRA ŠULC CHLADNOKREVNĚ PROMĚNIL, SAMOSTANÝ ÚNIK NA GOLMANA A VEDEME 1:0!!!

SOUPEŘ SE TLAČIL NA BRANKU, - ALE PAK PŘIŠLA CHVÍLE ALEXE V BRANCE - VYNIKAJÍCÍMI ZAKROKY VYCHYTAL FINÁLE!!!

KLUCI RADOSTNĚ POSKAKOVALI PO HALE, RODIČE A JÁ NECHÁPAVĚ KOUKALI PO SOBĚ - MY JSME ZASE VE FINÁLE - ???

SOUPEŘ PRO FINÁLE? ROZHODOVALO SE MEZI 1.FK PŘÍPRAM - FAAZ PRAHA

PŘÍBRAM ZVÍTĚZILA A JÁ VĚDĚL, ŽE "DOROSTENCE" Z PŘÍBRAMI" MUSÍME PORAZIT A VRÁTIT JIM PORÁŽKU ZE SKUPINY. KLUKŮM JSEM NAORDINOVAL HLAVNĚ POCTVIVĚ BRÁNIT A POKUSIT SE UDRŽET CO NEJDÉLE BEZBRANKOVÝ STAV A TŘEBA SE POKUSIT UTÉCT A VSTŘELIT BRANKU.TO SE NEPOVEDLO, - ALE POVEDLO SE NEINKASOVAT A DOTÁHNOUT TO DO PENALTOVÉHO ROZSTŘELU.

PENALTY - TO JE NAŠE VELMI SILNÁ STRÁNKA A JÁ SI PŘI NICH VZPOMNĚL NA EURO 1996 SEMIFINÁLE PROTI FRANCII, KDY NAŠI REPREZENTANTI POSTOUPILI DO FINÁLE.

MY BYLI V OBRÁCENÉ PODOBĚ A FINÁLE UŽ HRÁLI A JENOM PENALTY URČÍ, KDO TENTO TURNAJ VYHRAJE.

NA PENALTY JSEM URČIL :  1.ONDRA ŠULC, 2. KUBA LUKEŠ, A 3. ESO V RUKÁVU FILÍPEK KOLEV - NENÁPADNÝ HRÁČ ALE SE SKVĚLOU FOTBALOVOU TECHNIKOU - TAK JAKO KAREL RADA KOPAL PENALTU PRÁVĚ NA EURU 96 PROTI FRANCII HRÁČ KTERÝ BYL NENÁPADNÝ A TRENÉR DUŠAN UHRIN HO URČIL NA PENALTU A ON PROMĚNIL.

PENALTY: 

PRVNÍ KOPE PŘÍBRAM A BOHUŽEL "DOROSTENEC" TREFUJE POD BŘEVNO A S TÍM SE OPRAVDU NEDALO NIC DĚLAT.

ZA NÁS NASTUPUJE ONDRA A I KDYŽ MÍŘIL K TYČI, BRANKU MINUL.

DRUHÁ PENALTA PŘÍBRAMI A VOJTA CHYTÁ !!!

ZA NÁS DRUHÁ PENALTA KUBA LUKEŠ POSLECHL MOU RADU A RANOU K TYČI VYROVNÁVÁ NA 1:1!!!

TŘETÍ PENALTA PŘÍBRAMI A VOJTA OPĚT CHYTÁ !!!

A PŘICHÁZÍ PRÁVĚ CHVÍLE FILÍPKA KOLEVA HRÁČE, KTERÉHO JSEM ZÁMĚRNĚ DAL NA POSLEDNÍ PENALTU, JAKO KDYBYCH TUŠIL, ŽE BUDE TA ROZHODUJÍCÍ.

FILÍPKU ROZEBĚH - NÁRTEM RANOU K TYČI - TO BYLA MOJE RADA PRO NĚJ PLÁCNUTÍ PRO ŠTĚSTÍ A FILÍPEK POSLECHL RANOU K TYČI NÁM OPĚT CINKÁ ZLATO !!!!!!!!!!!

POHÁDKA NEKONČÍ A JÁ  V EMOCÍCH OBÍHÁM PŮLKU HALY SE ZAŤATOU PĚSTÍ A SKÁČU DO NÁRUČE PANA MENCLA. A RADUJU SE ZE ZLATÉ MEDAILE JAK S NÍM TAK SPOLEČNĚ S HRÁČI !!!

RODIČE SE NAVZÁJEM OBJÍMAJÍ CELÁ HALA TLESKÁ A MY SI PROŽÍVÁME SVOU DALŠÍ ZLATOU POHÁDKU!!!

HROZNĚ MOC SI KLUKŮ VÁŽÍM. JSEM NA NĚ HRDÝ NEJEN, ZA TY ZLATÉ MEDAILE, ALE I ZA PŘÍSTUP K TRÉNINKŮM JAK MUSÍ OPRAVDU ZVLÁDAT VELKÉ DÁVKY A MOC JE NEŠETŘÍM. O TO VÍC JE TO PRO MĚ TÝM, NA KTERÝ JSEM PO PRÁVU PYŠNÝ.

DĚKUJI I VÁM RODIČŮM, TURNAJŮ JE HODNĚ A VY NA ÚKOR ODPOČINKU PO TÝDNU V PRÁCI JEŠTĚ TRÁVÍTE DNY NA VÍKENDOVÝCH TURNAJÍCH. ZA TO VÁM MOC A MOC DĚKUJI.

 

TRENÉR KOUBA TOMÁŠ