Podzimní sezónu jsme ukončili vítězně a přezimujeme na 1. místě

Z důvodu podzimních prázdnin jsme zápas na Aritmě hráli již v pondělí a zejména v prvním poločase byla naše hra bez nápadu s mnoha nepřesnostmi. Na našem výkonu se již asi projevovala únava z posledních dnů, protože během sedmi dnů mužstvo odehrálo tři zápasy a náročný turnaj.

V prvním poločase jsme se nemohli stále dostat do tempa a mít zápas pod kontrolou. Sice jsme se ujali brzy vedení, ale naše hra postrádala snad vše, co k fotbalu patří …… Bez pohybu, nepřesné přihrávky byly do nebe volající, asi nejhorší poločas, který jsme na podzim odehráli. O přestávce jsem hráčům vytknul jejich chyby a bylo vidět, že tato domluva pomohla. Najednou nás bylo plné hřiště a domácí nevěděli, kam dříve skočit. Dařila se hra po stranách hřiště a tím bylo mnohem více prostoru před brankou domácích, čehož jsme využívali ke vstřelení branek. Za druhý poločas jich bylo celkem devět a některé byli opět velice podařené.

PODZIMNÍ HODNOCENÍ: Celou podzimní část jsme odehráli bez jediného zaváhání, což znamená první místo v tabulce,s im­pozantním skóre 112:4. Myslím si, že jsme dali svým soupeřům jasně najevo, že postup do první třídy je naší prioritou.Během zimní přestávky budeme tvrdě pracovat na zlepšování nedostatků, které každý hráč má, aby v jarní části byl náš herní projev ještě lepší. Závěrem bych chtěl všem hráčům poděkovat za vzornou reprezentaci našeho klubu a rodičům za podporu, kterou nám všem svým pozitivním přístupem a obětavostí dodávají.