Podlehli jsme Junioru o gól

Zápas, na který čekal náš celek až do jara, abychom jim na vlastním hřišti vrátili prohru z podzimní části 6:1, nevyšel. Smolná prohra 1:2, nás posunula na nižší pozice v tabulce.

V 5. minutě hosté nastřelili tyč po našem laxním přístupu vracet se zpátky. V 11. minutě již naší nezodpovědnost v obranné fázi trestají a ujímají se vedení 0:1. Ve 13. minutě unikl hostujícím obráncům a ten připravil nádhernou přihrávkou pod sebe téměř 100% šanci skórovat Portychovi a ten vyrovnává na 1:1. V 16. minutě po našem autu Tichý stojí místo toho, aby šel proti balonu a mohl skórovat. Od 17. minuty do konce prvního poločasu se nedalo hovořit o fotbalu, škoda slov.

Ve 46. minutě se vyznamenal Straka a vytáhl míč, který letěl do šibenice. V 52. minutě další nebezpečná střela Junioru. Straka opět likviduje. V 60. minutě naši vážnější akci Nožičkovu střelu brankář vytahuje na rohový kop. V 65. minutě po vyloučení hráče Krejčí jsme měli několik šancí a závarů před brankou hostujících. V 85. minutě po několikátém přečíslení, když šli hosté v šesti na naše dva obránce, hosté zaslouženě dali na 1:2.

V posledních minutách utkání odchází náš tým jak fyzicky, tak psychicky. Jestli někteří jedinci nechtějí hrát fotbal, nechť ho nehrají.

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 18. kolo, neděle 25.3.2012, 15:00

FC Zličín 1:2 Junior Praha