Po prvních 12 minutách hry bylo rozhodnuto

Za velmi vekého horka jsme nastoupili na domácím hřišti proti Vyšehradu. Na podzim jsme se s nimi trápili, ale v tomto zápase již ne. Přestříleli jsme je s přehledem 7:4. Vzhledem k velkému horku odehrál každý z nás svůj průměr.

Ukázali jsme neskutečně výborný začátek, kdy po nádherné kombinaci Šindeláře s Maxmiliánem přihráli na nabíhajícího Cvetkovského, který měl před sebou prázdnou branku a pohodlně pod víko zakončil 1:0. V 9. minutě si neporozuměli Vyšehradští obránci a předstoper nepochopitelně přihrával stoperovi, ale přihrávka byla tak pomalá, že se jí ujal Šindelář, který zakončil přesně k pravé tyči po zemi a jeho prvním gólem v sezóně nám dal větší naděje v tomto zápase vyhrát 2:0. Ve 12. minutě se dostává k míči Reitermann, který vystřelil a dal 3. gól utkání 3:0. V tuto chvíli jsme trochu polevili, protože se v tomto počasí nedalo hrát nějak extra dobře a vytrvalostně. Bylo už téměř jasné, že si tento zápas nenecháme vzít. Ve 22. minutě dal Maxmilián chytrý pas za obranu na Šindeláře, který vystřelil pouze do golmana, následně se naskytla další velká šance, kterou z nás nikdo nedokázal využít. Ve 26. minutě se dokázali prosadit i Vyšehradští bojovníci a Svoboda se přesnou střelou po zemi k tyči nemýlil 3:1. Následně naše obrana znovu zazmatkovala a vytvořila další šanci Vyšehradu, ale následnou střelu z 8 metrů Kouba chytil. Ve 30. minutě se znovu prosazuje Maxmilián a zvyšuje skore na krásných 4:1. Ve 35. minutě vystřelil na naši branku Klíma, ale střela byla nešťastně tečována Markem Černým, teč směřovala do protipohybu Kouby 4:2. Ve 41. minutě si Kučera udělal menší výlet ze stoperského místa a překličkoval až k velkému vápnu, kde vystřelil, ale pouze doprostřed branky.

Ve 47. minutě šel sám Maxmilián na branku, ale vystřelil jen do golmana. V té samé minutě se znovu dostal k míči Maxmilián, který centroval z levé strany před branku na Reitermanna a ten se znovu nemýlil 5:2. V 56. minutě velká hrubka naší obrany. Kombinace Vyšehradu na půlce hřiště uspala naší obranu a z ničeho nic ze středu hřiště přiběhl Kimranov před naši branku, kde byl osamocen a ten už neměl problém zasunout míč pod Koubu 5:3. V 58. minutě se nám naskytla další šance z volného přímého kopu. Rozehrál ho Jícha na Cvetkovského, ten vystřelil těsně vedle Vyšehradské branky. V 66. minutě další přímý volný kop. Rozehrál ho Maxmilián. Míč stočil tak krásně, že i brankář, který ho měl mezi rukama, mu vyrotoval do brány 6:3. V 76. minutě zakončil Reitermann, který završil v tomto zápase naší gólovou fazónu svým třetím gólem 7:3. V 78. minutě vystřelil Komers těsně vedle naší branky. V 89. minutě pokutový kop na naší branku. Felgr se nemýlil 7:4.

Martin Landa:

V tomto zápase jsem se zranil, po své nepochopitelné chybě při ztrátě míče na půlce hřiště, a verdikt ortopeda je, že nesmím 3 týdny vykonávat žádný sport. To znamená, že pro mě tímto zápasem skončila sezóna a teď už budu jen pouhopouhý divák. Moc mě to mrzí a takhle jsem opravdu sezónu skončit nechtěl. Svou blbostí jsem týmu nepomohl. Omlouvám se tedy celému realizačnímu týmu a především klukům z týmu! Přeji vám mnoho štěstí při dalších duelech!

Pozvánka na rozlučku se starším dorostem:

Srdečně vás zveme na rozlučku se SD, která se koná 18. 06. 2011 po skončení zápasu FC Zličín - FC Háje JM. Určitě nás vaše návštěva potěší a povzbudí, když uvidíme, jakou máme podporu.

Historické okénko:

V minulé sezóně jsme dosáhli historicky nejvyššího zisku bodů za celou sezónu. Bylo jich 36. Nyní v tomto ročníku máme bodů 45 a rekord můžeme stále zvyšovat. Na to, abychom udělali co nejvyšší počet bodů máme ještě před sebou 2 zápasy. Přijďte nás i nadále podpořit. Děkujeme!

Fincentrum přebor dorostu, 24. kolo, neděle 05.6.2011, 17:00

FC Zličín 7:4 FK Slavoj Vyšehrad B

Branky Reiterman 3, Maxmilián 2, Šindelář, Cvetkovski - Svoboda, Klíma, Kimramov, Fels p.k.