Pěkný zápas, se špatným koncem

I mladší žáci zahájili nový soutěžní ročník, který se hraje nově 7 + 1. Bohužel výsledek je pro ně krutý, ale po celkovém průběhu zápasu je spravedlivý

Hned od začátku se hrálo ve vysokém tempu a hra se přelévala od brány k bráně. Naše mladé mužstvo drželo s hosty, kteří byli fyzicky a výškově mnohem vyšší, krok a již v 5. minutě svítilo na tabuli skóre 2:2. Naše góly dali Cvrčková, která využila svojí šanci a Muller, který proměnil nařízenou penaltu. Pak již to byli hosté, kteří začali zápas režírovat ve svůj prospěch. Naši malí obránci měli s vysokými a šikovnými útočníky hostí velký problém a rychlostně nestíhali.  Bohužel za stavu 2:4 neproměnil naší druhou penaltu Honza Kolář a hosté už nám odskočili.

I v druhém poločase se hrál fotbal ,, nahoru, dolů“ a hosté stále zvyšovali svůj náskok. Bohužel v druhé půli se nám zranili dva hráči a naše mužstvo začalo fyzicky odpadat. Tento zápas byl pro nás ponaučení, jak se v této soutěži hraje. Je to mnohem rychlejší, tvrdší a důraznější. Kluci si budou muset na to zvyknout, jinak asi moc šancí na úspěch mít nebudeme. V zápase bylo vidět na hráčích, že každý se s tím vyrovnává jinak, ale věřím že to zvládneme. Během zápasu jsme i my předvedli několik pěkných fotbalových akcí, které mě potěšily a na tom musíme stavět náš výkon.

I. třída sk. A, 1. kolo, sobota 03.9.2011, 08:45

FC Zličín 5:11